Hokejista se smlouvou na devět milionů dolarů pokukoval po televizní reportérce. Modelkám už odzvonilo?

Eliška je fakt kočka
 Hokej 
23. července 2013 19:33 / zdroj: inStory.cz
Úspěšné hokejisty si většinou spojujeme s luxusními vozy a krásnými modelkami. A hokejový obránce Jakub Kindl úspěšný je. V uplynulé sezoně patřil mezi nejlepší české hráče v NHL a díky tomu si v Detroitu vysloužil novou čtyřletou smlouvu, zpečetěnou devíti miliony dolary!

My jsme Jakuba zastihli v okamžiku, kdy vracel zapůjčený luxusní vůz. Na otázku, zda má přítelkyni, však jen nejasně zavrtěl hlavou. "Se vztahem je to složité", pronesl trochu záhadně a nechal tak místo spekulacím. Když se ovšem v autosalonu objevila reportérka TV Nova Eliška Jandová, vypadalo to, že k sobě mají docela blízko... Oba však tvrdí, že se sotva poznali a Jakub hned stočil řeč k autům a důvodu, proč si vůz nekoupí, ale půjčuje.

"Na léto auto potřebuju. Ale přijde mi zbytečné, abych si ho na ten měsíc, co jsem tady, kupoval, tak jsme se domluvili takhle," vysvětlil sympatický hokejista NHL. Z nabídky vozů si vybral SUV od Mercedesu a hned uvedl několik důvodů proč: "Je krásnej. Byl jsem spokojenej. Potřebuju, aby se mi tam vlezly tenisové rakety nebo golfové hole, takže jsem chtěl, aby auto bylo nejen kvalitní, ale i velké."

Kindl tak dává přednost praktičnosti, ačkoli někteří jeho kolegové mají naopak oblibu ve sportovních bourácích. "V Americe se říká, že čím větší, tím lepší. A tohle auto je navíc fakt krásné." Svou spokojenost s půjčeným vozem hokejista ocenil dárkem v podobě svého dresu, který na místě podepsal.
Vítek Koldinský | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Víc už toho není

Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn