Je beznohý Oscar Pistorius psychopat nebo strašpytel? U soudu se přetřásají pikantnosti ze soukromí... doma střílel i po pračce!

Jaké pikantnosti ještě vyplují během soudního líčení na povrch?
 Ostatní sporty 
18. března 2014 00:18 / Foto: Facebook
V jihoafrické Pretorii začal 3. března 2014 ostře sledovaný proces se šestinásobným paralympijským vítězem Oscarem Pistoriusem, který se nese v duchu neustálých zvratů a překvapeních. Handicapovaný atlet vraždu přítelkyně Reevy Steenkampové stále odmítá, ale na povrch vyplouvají další a další pikantnosti.

Jisté je, že Pistorius miloval zbraně a měl na svém kontě i několik násilných deliktů. Nyní se ozývají svědci, kteří vypovídají, že sedmadvacetiletý atlet byl zbraněmi doslova posedlý a do stavu pohotovosti ho dostal jakýkoliv zvuk v domě. Tuto stránku jeho povahy v pondělí u soudu popisoval Sean Rens, manažer Mezinárodní tréninkové akademie střelných zbraní ve Walkerville.

Rens se s Pistoriusem setkal v roce 2012 na střelnici, kde ho atlet požádal o zprostředkování koupě revolveru a později i dalších zbraní. Při té příležitosti mu vyprávěl historku, jak prohledával s pistolí v ruce dům, neboť slyšel podezřelý zvuk. Nakonec ho zdroj zvuku dovedl k pračce. Jestli pračku vzteky rozstřílel, již svědek nevypověděl, ale čím dál více to vypadá, že Pistorius zřejmě trpí poruchou osobnosti. Na konečný verdikt soudu si musíme počkat až do 23. března.
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Karolína Kurková je miliardářkou

2. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

3. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

4. České Spajsky slaví 20 let. Skoro se nezměnily

5. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn