Nejlepší tenistku zasáhlo úmrtí! Ztratila strážného anděla

Serena s Jackie strávila 16 let, kdy vyhrála všechny své grandslamy. Nyní ale zůstala bez své lásky.
 Tenis 
25. listopadu 2015 18:43 / Facebook
Talisman pro štěstí, který stál u všech grandslamových titulů nejlepší tenistky světa Sereny Williamsové, už je minulostí. Američance zemřela šestnáctiletá fenka Jack Russel teriéra Jackie, kterou tenistka dostala dva týdny před ziskem prvního grandslamu a byla s ní po dobu všech triumfů. Nezíská už Williamsová ani jeden?

„Dnes je to pro mě těžké. Má speciální přítelkyně, kterou jsem dostala na sedmnáctiny dva týdny před mým prvním grandslamem, mě opustila. Bylo jí 16 a ještě před dvěma týdny byla stále ve sprintu,“ napsala Williamsová na Facebook, kde popsala loučení s její nejvěrnější přítelkyní

„Chudák její tělo dnes řeklo, že je na čase, abych byla statečná a nechala ji jít. S mým tátou po boku jsme jí řekli sbohem. Byla se mnou od roku 1999 až do dneška. Moc se mi po ní stýská,“ uvedla Williamsová, která měla fenku jako talisman pro štěstí.

A měly ten nejlepší vztah. „Šla jsem ven ze sprchy a ona tam nebyla, aby mi olízla nohy, jako to dělala každý den, aby mi připomněla, jak moc mě miluje. Bude mi chybět a vzpomínky s ní budu mít navždy,“ přiznala Williamsová.

Světová jednička už pár dnů před úmrtím své věrné přítelkyně zveřejnila video, ve kterém sdělila, že je jejímu psovi zle. „Je to láska mého života, jmenuje se Jackie. Je to úžasný pejsek a moc ji miluju. Znamená pro mě všechno a udělala můj život lepším,“ vyznala se Williamsová. Teď už ji její láska nebude doprovázet, ale bude ji hlídat z psího nebe.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn