K nakousnutí! Nejlepší české tenistky odhalily svá těla, která u vás boduje?

Pokochejte se českými tenistkami! Která se vám líbí nejvíce? Petra Kvitová (vlevo), Karolína Plíšková (uprostřed), nebo Kristýna Plíšková (vpravo)?
 Tenis 
28. listopadu 2015 13:11 / Facebook/Twitter
Pevná a štíhlá těla oděná jen do plavek odhalily na dovolené v Dubaji hned tři české tenistky, z nichž dvě hrají v absolutní špičce. Česká jednička Petra Kvitová tráví dovolenou ve Spojených arabských emirátech po boku rodičů, Karolínu Plíškovou doprovází sestra Kristýna, která také předvedla v plavkách své tenisové vnady!

Vítězstvím ve Fed Cupu skončila velká dřina, a tak není divu, že si tenistky dopřály zasloužený odpočinek! Hned trojici, Kvitové a tandemu Plíškových, se zalíbil Dubaj, kde všechny tři vystavily na obdiv svá těla. A že se nemají za co stydět!

Především Plíškovy vyrazily na pláž a měnily plavky jedny za druhými. A jejich štíhlá vysportovaná těla vypadala dobře v každých! Sestry si fotky vystavily na sociální síť a potěšily nejen fanoušky, ale i mlsné muže. Obě se totiž mohou předhánět v tom, která je štíhlejší.

O snímek v plavkách neochudila fanoušky ani Kvitová, která si ho střihla na hotelovém balkóně. A také dvojnásobná wimbledonská vítězka má co nabídnout. Je za co chytit nahoře i dole, avšak její přítel Radek Meidl si bude muset počkat. S Kvitovou totiž na dovolené není, protože si jako hokejista plní své povinnosti. Tak snad ho alespoň fotka potěšila jako miliony dalších lidí!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn