K nakousnutí! Nejlepší české tenistky odhalily svá těla, která u vás boduje?

Pokochejte se českými tenistkami! Která se vám líbí nejvíce? Petra Kvitová (vlevo), Karolína Plíšková (uprostřed), nebo Kristýna Plíšková (vpravo)?
 Tenis 
28. listopadu 2015 13:11 / Facebook/Twitter
Pevná a štíhlá těla oděná jen do plavek odhalily na dovolené v Dubaji hned tři české tenistky, z nichž dvě hrají v absolutní špičce. Česká jednička Petra Kvitová tráví dovolenou ve Spojených arabských emirátech po boku rodičů, Karolínu Plíškovou doprovází sestra Kristýna, která také předvedla v plavkách své tenisové vnady!

Vítězstvím ve Fed Cupu skončila velká dřina, a tak není divu, že si tenistky dopřály zasloužený odpočinek! Hned trojici, Kvitové a tandemu Plíškových, se zalíbil Dubaj, kde všechny tři vystavily na obdiv svá těla. A že se nemají za co stydět!

Především Plíškovy vyrazily na pláž a měnily plavky jedny za druhými. A jejich štíhlá vysportovaná těla vypadala dobře v každých! Sestry si fotky vystavily na sociální síť a potěšily nejen fanoušky, ale i mlsné muže. Obě se totiž mohou předhánět v tom, která je štíhlejší.

O snímek v plavkách neochudila fanoušky ani Kvitová, která si ho střihla na hotelovém balkóně. A také dvojnásobná wimbledonská vítězka má co nabídnout. Je za co chytit nahoře i dole, avšak její přítel Radek Meidl si bude muset počkat. S Kvitovou totiž na dovolené není, protože si jako hokejista plní své povinnosti. Tak snad ho alespoň fotka potěšila jako miliony dalších lidí!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn