Obhájí Ronaldo prvenství? Nebo mu ho vyfoukne Messi či Neymar?

Neymar, Ronaldo, nebo Messi? (Zleva). Jeden ze tří hráčů získá Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu. Vymaní se Portugalec z barcelonského sevření?
 Fotbal 
30. listopadu 2015 16:48 / Facebook
Ve fotbale se schyluje k velké bitvě! Tři největší borci si to rozdají o Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Cenu obhajuje Portugalec Cristiano Ronaldo z Realu Madrid, na záda mu ale dýchá barcelonská dvojice, Argentinec Lionel Messi a Brazilec Neymar.

Ronaldo v barcelonském sevření! Podaří se mu dostat z mlýnských kamenů? Současný držitel Zlatého míče to bude mít těžké. V Realu se mu moc nedaří a mluví se o tom, že by mohl od Bílého baletu odejít. Nesnese se totiž s trenérem Rafaelem Benítezem, který nutí hráče i bránit. A to není šálek Ronaldovy kávy.

Pokud Ronaldo znovu uspěje, vyrovná se Messimu, který získal Zlatý míč čtyřikrát v letech 2009 až 2012. Ronaldo ji poprvé získal v roce 2008, poté měl kvůli Argentinci pauzu, ale předloni se míč znovu vrátil do jeho rukou a loni si ho uhájil. Messi byl navíc donedávna zraněný, takže se o něm příliš nemluvilo.

Do souboje by ale mohl výrazně promluvit mladičký Neymar. Přestože je v užším výběru prvně, rozhodně to není žádný zelenáč. Když byl Messi zraněný, Neymar dělal v dresu Barcelony soupeřům pořádné problémy. A zatímco jeho dva fináloví soupeři už nejsou nejmladší, on má ve svých 23 letech všechno před sebou. Kdo se nakonec bude radovat?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn