Obhájí Ronaldo prvenství? Nebo mu ho vyfoukne Messi či Neymar?

Neymar, Ronaldo, nebo Messi? (Zleva). Jeden ze tří hráčů získá Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu. Vymaní se Portugalec z barcelonského sevření?
 Fotbal 
30. listopadu 2015 16:48 / Facebook
Ve fotbale se schyluje k velké bitvě! Tři největší borci si to rozdají o Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Cenu obhajuje Portugalec Cristiano Ronaldo z Realu Madrid, na záda mu ale dýchá barcelonská dvojice, Argentinec Lionel Messi a Brazilec Neymar.

Ronaldo v barcelonském sevření! Podaří se mu dostat z mlýnských kamenů? Současný držitel Zlatého míče to bude mít těžké. V Realu se mu moc nedaří a mluví se o tom, že by mohl od Bílého baletu odejít. Nesnese se totiž s trenérem Rafaelem Benítezem, který nutí hráče i bránit. A to není šálek Ronaldovy kávy.

Pokud Ronaldo znovu uspěje, vyrovná se Messimu, který získal Zlatý míč čtyřikrát v letech 2009 až 2012. Ronaldo ji poprvé získal v roce 2008, poté měl kvůli Argentinci pauzu, ale předloni se míč znovu vrátil do jeho rukou a loni si ho uhájil. Messi byl navíc donedávna zraněný, takže se o něm příliš nemluvilo.

Do souboje by ale mohl výrazně promluvit mladičký Neymar. Přestože je v užším výběru prvně, rozhodně to není žádný zelenáč. Když byl Messi zraněný, Neymar dělal v dresu Barcelony soupeřům pořádné problémy. A zatímco jeho dva fináloví soupeři už nejsou nejmladší, on má ve svých 23 letech všechno před sebou. Kdo se nakonec bude radovat?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn