Neandrtálec nejhrubšího zrna! Boxerský mistr se vyjadřuje, jako by žil v pravěku

Sice obral mistra světa o jeho šampionské pásy, rozumu ale příliš nepobral. Tyson Fury se vyjadřuje, jako by žil v pravěku.
 Ostatní sporty 
08. prosince 2015 13:23 / Facebook
Britský boxerský šampion v těžké váze Tyson Fury sice sesadil z trůnu dlouhodobého mistra Vladimira Klička, avšak na rozumu mu Pán Bůh příliš nenadělil. Fury kolem sebe prská taková moudra, že nad tím zůstává rozum stát. Jako by žil v pravěku! Naposledy urazil ženy, které označil víceméně za služky a nástroj k sexu. A fanoušci nechtějí, aby byl v Británii nominovaný na sportovce roku.

Fury je velký tvrďák, který obral Klička o čtyři jeho mistrovské pásy. Sice ho nesložil knock outem, ale vydržel s ním boxovat všech 12 kol a rozhodčí mu dali lepší známky. Fury se tak mohl radovat, že je novopečeným mistrem, přestože na něj nikdo nevsázel.

Jenomže sláva Britovi stoupla do hlavy. Že rozhlašoval, že po zápase pro jistotu nic nepil, aby ho Kličkův tým nechtěl nadopovat drogami, a tím ho obrat o titul, na to už všichni zapomněli. Hůř však lidé zapomínají na Furyho slova o homosexuálech, které spolu s potraty postavil na hranici pedofilie. Podle Furyho se totiž dříve o homosexuálech a potratech mluvilo jako o zakázaných věcech, a když jsou v dnešní době už legální, čeká to za chvíli i pedofilii.

Tím nazlobil mnoho fanoušků, ale dvoumetrový velikán přilévá do ohně olej dál a dál. Naposledy řekl o ženách, že patří do kuchyně a na záda. No potěš! To se tedy Furyho manželka Paris, kterou si vzal v roce 2009 a které zpíval po vyhraném zápase s Kličkem písničku do Aerosmith, teda má! Muži nejspíš jenom vaří a sexuálně ho uspokojuje, kdy se mu zachce. Co dalšího si Fury vymyslí příště?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Lucie Šafářová ukázala bříško. Její parťačka z kurtu bude za chvíli rodit

2. Dcera herečky Lucie Zedníčkové uklízí ve stájích

3. Jan Šťastný vyrazil se synem do kina. Prázdniny zatím tráví ve městě

4. Překyselení organismu. Jak vzniká a co s tím?

5. Kristina Kloubková a Václav Kuneš se po obnoveném vztahu chystají na dovolenou. Prozradili, kam pojedou

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn