Šokující odhalení! Cristiano Ronaldo je gay a táhne to s boxerem!

Ronaldo se netají blízkým vztahem s marockým boxerem (vlevo). Už v minulosti ho fotografové nachytali při intimních dotecích s mužem (vpravo).
 Fotbal 
08. prosince 2015 21:22 / Facebook
Fanynky nejlepšího fotbalisty světa Cristiana Ronalda mají smůlu! Slavný Portugalec má totiž raději než ženská prsa a boky mužské svaly. Nahlas se mluví o tom, že je gay a táhne to s marockým boxerem Badrem Harim. Často za ním létá soukromým letadlem přímo do Maroka!

Ronaldo létá za Harim každý víkend a někdy i na otočku přes týden. Jeho výlety jsou někdy i čtyřikrát za týden! A zatímco jeho výkonnost na hřišti klesá, někde jinde možná stoupá nahoru. A čím více do Maroka létá, tím hůře hraje. Co za tím vězí?

Spoluhráčům dochází trpělivost, protože důvodem jeho cest je boxer Badr Hari. Ani on, ani Ronaldo se vzájemnými sympatiemi moc netají. Na sociálních sítích uveřejňují fotky, na kterých se objímají kolem ramen a na jedné dokonce boxer drží Ronalda v náručí. Jde přitom vidět, že má napnutý rozkrok. Vzrušují ho společné doteky s Ronaldem?

Zpráva o sblížení fotbalisty s boxerem všechny zaskočila. Zvlášť poté, co se Ronaldo na přelomu roku rozešel po pěti letech s přítelkyní Irinou Shayk. Od té doby skončilo v jeho posteli více žen. Jenomže jak se zdá, všechno byla jenom zástěrka k tomu, aby Ronaldo zamaskoval svůj vztah s mužem. Cristiano, jak to je? Kápni božskou!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn