Z velryby anorektičkou? Wimbledonská vítězka má 50 kilo i s postelí!

Bartoliová ztratila 25 kilo váhy. Jak to dokázala?
 Tenis 
17. prosince 2015 22:43 / Facebook
Wimbledonská vítězka Marion Bartoliová se mění jako počasí. Když vyhrála v roce 2013 tenisový Wimbledon, nebyla to žádná útlá dívka. Po ukončení kariéry přibrala tak, že se sotva valila na kurtu. Nyní však zhubla tolik, že by se zdálo, že je nemocná. Co za změnami vězí?

Bartoliová nepřestává šokovat tenisový svět. Poprvé se o to zasloužila před dvěma lety, když poprvé v životě vyhrála Wimbledon. Přestože tenisu kralovala Serena Williamsová a byly i jiné favoritky na titul, ona k němu měla nejblíž. „Splnila jsem si sen,“ tvrdila nekompromisně Bartoliová.

O pár týdnů později po životním triumfu řekla, že končí s kariérou. Vysvětlovala to tím, že měla několik zranění a po hodině tenisu už ji všechno bolí. Navíc už dosáhla toho, co si v tenise zavdala, což byl triumf ve Wimbledonu.

A když skončila, přibírala a přibírala. Dokonce se utkala s patnáctiletou tenistkou po roce od doby, kdy vyhrála Wimbledon. Jenomže to už byla tak tlustá, že se sotva hýbala, a dostala náklep. Proto se rozhodla, že svůj život změní. Zhubla 25 kilogramů a na sociálních sítích se chlubí svojí štíhlou postavou.

Je to ona? Samozřejmě že je! Přestože je k nepoznání, obličej má stejný, i když mnohem hubenější. Postava se ale nedá srovnat. A jak toho Bartoliová dosáhla? Cvičí jógu, pilales a více se o sebe stará, takže chodí na masáže a relaxuje. „Konečně jsem našla mír i v tom, jak vypadám,“ dodala Bartoliová.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn