Mourinho dostal padáka! Za nic nedělání bude brát tolik, kolik se lidem ani nesní

Mourinhova židle v Chelsea se převrátila. I když už nebude trenérem, klub mu bude platit devět milionů týdně.
 Fotbal 
18. prosince 2015 13:11 / Facebook
Neuvěřitelné se stalo skutečností! Portugalský trenér José Mourinho dostal padáka ve fotbalové Chelsea, kterou loni dovedl k titulu v Premier League. Jenže letos se tým potácí na chvostu tabulky, a proto se Mourinhova neotřesitelná židle nakonec převrátila. Brečet nemusí, každý týden mu Chelsea bude vyplácet přes devět milionů korun do doby, než si najde nové angažmá.

O vyhazovu Mourinha z Chelsea už se dlouho mluvilo, avšak až nyní se to stalo realitou. Chelsea od začátku soutěže podeváté prohrála. Když nestačila na vedoucí Leister, který se naopak loni potácel na dně tabulky, vedení Blues mělo jasno.

Situace už se nedala udržet, Chelsea se přiblížila sestupovým vodám a vztahy mezi trenérem a hráči byly na bodu mrazu. Mourinho to odnesl, přestože byl ještě donedávna velmi opěvovaným trenérem, jehož by každý klub chtěl.

Mourinho ještě při počátečních neúspěších Chelsea v letošní sezóně říkal, že není důvod se obávat, že tým ještě může skončit v první čtverce. Jenomže se stalo to, s čím nejspíš nepočítal ani on sám. Chelsea dál prohrávala a klesala ke dnu stejně jako Titanic před více než sto lety.

Aby majitel Roman Abramovič zabránil zkáze, Mourinha vyhodil. Portugalec ale nemusí být smutný. I když skončil, Chelsea mu dál bude platit pohádkovou sumu. Každý týden Mourinho dostane přes devět milionů korun. Trvat to může až deset měsíců. Pokud by šel Mourinho trénovat jinam, Chelsea by platit přestala.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn