Jágrovi jdou po krku! Radnice v Kladně mu háže klacky pod nohy a chce odříznout jeho klub

Jágr toho udělal pro český hokej nejvíce ze všech. Přesto je to však někomu málo a dělá mu naschvály!
 Hokej 
18. prosince 2015 13:36 / Facebook
Jaromír Jágr je nejúspěšnějším hokejistou, jaký se kdy v České republice narodil. Může se chlubit zlatem z olympijských her, titulem mistra světa i vítězstvím ve Stanley Cupu. V NHL ho všichni uctívají, ale doma na Kladně mu místní házejí klacky pod nohy. Radnice stopla jeho kladenskému klubu dotace, Jágr všechno táhne sám, a nyní radnice vyhrožuje ukončením nájmu hokejistům. Tohle se dělá?

Kladenští hokejisté neviděli přes půl roku od radnice ani korunu, protože si vedení myslí, že se s milionovými dotacemi od města nezachází správně. Radnice chce také provést hloubkový audit. A tak zatímco město nedává nic, Jágr dává, co může.

Stadion modernizuje, kupuje do něj za své peníze obrazovky, aby diváci lépe viděli. Investoval ale i do jiných věcí na stadionu, přestože patří městu. Týmu se daří a je v čele tabulky, jenomže úspěch je asi trnem v oku radnici.

V zákulisí se totiž šíří zvěsti o tom, že chce hokejistům vypovědět smlouvu. Tím pádem by hokejisté neměli kde hrát a s jejich klubem by byl ámen. Dělají přitom městu dobré jméno a Jágr dělá dobrou reklamu nejen Kladnu, ale celé České republice.

Vždyť přece on je hlavním českým hokejovým hrdinou, díky kterému v roce 2010 získal mladý nezkušený tým poslední zlato, přestože družstvo každý podceňoval. Zároveň je čtvrtým střelcem v historii NHL, před kterým už jsou jen samá velká jména jako například Gretzsky. Jágra mnoho fanoušků označuje za Boha, avšak i jemu někteří házejí klacky pod nohy!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn