Jágrovi jdou po krku! Radnice v Kladně mu háže klacky pod nohy a chce odříznout jeho klub

Jágr toho udělal pro český hokej nejvíce ze všech. Přesto je to však někomu málo a dělá mu naschvály!
 Hokej 
18. prosince 2015 13:36 / Facebook
Jaromír Jágr je nejúspěšnějším hokejistou, jaký se kdy v České republice narodil. Může se chlubit zlatem z olympijských her, titulem mistra světa i vítězstvím ve Stanley Cupu. V NHL ho všichni uctívají, ale doma na Kladně mu místní házejí klacky pod nohy. Radnice stopla jeho kladenskému klubu dotace, Jágr všechno táhne sám, a nyní radnice vyhrožuje ukončením nájmu hokejistům. Tohle se dělá?

Kladenští hokejisté neviděli přes půl roku od radnice ani korunu, protože si vedení myslí, že se s milionovými dotacemi od města nezachází správně. Radnice chce také provést hloubkový audit. A tak zatímco město nedává nic, Jágr dává, co může.

Stadion modernizuje, kupuje do něj za své peníze obrazovky, aby diváci lépe viděli. Investoval ale i do jiných věcí na stadionu, přestože patří městu. Týmu se daří a je v čele tabulky, jenomže úspěch je asi trnem v oku radnici.

V zákulisí se totiž šíří zvěsti o tom, že chce hokejistům vypovědět smlouvu. Tím pádem by hokejisté neměli kde hrát a s jejich klubem by byl ámen. Dělají přitom městu dobré jméno a Jágr dělá dobrou reklamu nejen Kladnu, ale celé České republice.

Vždyť přece on je hlavním českým hokejovým hrdinou, díky kterému v roce 2010 získal mladý nezkušený tým poslední zlato, přestože družstvo každý podceňoval. Zároveň je čtvrtým střelcem v historii NHL, před kterým už jsou jen samá velká jména jako například Gretzsky. Jágra mnoho fanoušků označuje za Boha, avšak i jemu někteří házejí klacky pod nohy!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn