Jarda je hezoun k pohledání! V zápase přišel o čtyři zuby

Jágr dostal originální dárek! U stromečku bude bez čtyř zubů. Hlavu si z toho ale nedělá a usmívá se na všechny strany. Fajn Radio mu připomnělo, kdy už se bez zubů ocitl.
 Hokej 
23. prosince 2015 14:29 / Facebook
Hokejista Jaromír Jágr dostal originální dárek pod stromeček. Bývalý spoluhráč z Dallasu Alex Chiasson mu uštědřil takový úder, že připravil českého veterána o čtyři zuby. Jágr si pochvaluje, že alespoň o svátcích nebude moc jíst a nepřibere.

Mela před brankou Dallasu a Jaromír Jágr přímo v centru dění. Jeden nechtěný úder a třiačtyřicetiletý útočník se ocitl na zemi. Pod ním se objevila kaluž krve. Jágr přišel o čtyři zuby a z ledu se těžko zvedal.

Fanoušci ani nedutali, ale jakmile se jejich hrdina postavil, dali mu znát jejich podporu. Jágr s krvavým kapesníkem u pusy odjel z kluziště. Než ho však opustil, stačil ještě přijmout omluvu od Chiassona a poplácal ho po helmě na znamení, že je všechno dobré.

Ačkoliv Jágr vypadá bez zubů jako upír, hlavu si z toho nedělá a bere to sportovně. „To budou Vánoce bez čtyř zubů. Ale má to i výhody. Nebudu tolik jíst a aspoň neztloustnu,“ vtipkoval Jágr na Facebooku.

Není to ani poprvé, co má vyražené zuby. Fajn Radio mu pod příspěvek s fotkou dalo skládačku se snímky, na kterých mu chybí zuby. Bylo to v roce 2001, 2006, 2007 a nyní v roce 2015.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Fotbalista Jeřábek chce do Itálie

2. SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní vlasové produkty od Tomáše Arsova

3. Eva Holubová si pořídila dům na Sicílii

4. Vanda Hybnerová o Velikonocích smaží řízky pro celou vesnici!

5. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn