Jarda je hezoun k pohledání! V zápase přišel o čtyři zuby

Jágr dostal originální dárek! U stromečku bude bez čtyř zubů. Hlavu si z toho ale nedělá a usmívá se na všechny strany. Fajn Radio mu připomnělo, kdy už se bez zubů ocitl.
 Hokej 
23. prosince 2015 14:29 / Facebook
Hokejista Jaromír Jágr dostal originální dárek pod stromeček. Bývalý spoluhráč z Dallasu Alex Chiasson mu uštědřil takový úder, že připravil českého veterána o čtyři zuby. Jágr si pochvaluje, že alespoň o svátcích nebude moc jíst a nepřibere.

Mela před brankou Dallasu a Jaromír Jágr přímo v centru dění. Jeden nechtěný úder a třiačtyřicetiletý útočník se ocitl na zemi. Pod ním se objevila kaluž krve. Jágr přišel o čtyři zuby a z ledu se těžko zvedal.

Fanoušci ani nedutali, ale jakmile se jejich hrdina postavil, dali mu znát jejich podporu. Jágr s krvavým kapesníkem u pusy odjel z kluziště. Než ho však opustil, stačil ještě přijmout omluvu od Chiassona a poplácal ho po helmě na znamení, že je všechno dobré.

Ačkoliv Jágr vypadá bez zubů jako upír, hlavu si z toho nedělá a bere to sportovně. „To budou Vánoce bez čtyř zubů. Ale má to i výhody. Nebudu tolik jíst a aspoň neztloustnu,“ vtipkoval Jágr na Facebooku.

Není to ani poprvé, co má vyražené zuby. Fajn Radio mu pod příspěvek s fotkou dalo skládačku se snímky, na kterých mu chybí zuby. Bylo to v roce 2001, 2006, 2007 a nyní v roce 2015.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn