Trhněte si! Proč Schumacherova rodina poslala fanouškům drsný vzkaz?

Schumacher je historicky nejúspěšnějším jezdcem Formule 1. Podle jeho rodiny ale nemají fanoušci právo vědět, jak je na tom Schumacher po vážném pádu.
 Ostatní sporty 
28. prosince 2015 17:59 / Facebook
Fandili jste německému jezdci Formule 1 Michaelovi Schumacherovi po celou dobu jeho kariéry? I tak máte smůlu a nemáte nárok se dozvědět, jak to s legendárním pilotem vypadá po jeho vážném zranění, které si před dvěma lety způsobil při pádu na lyžích. Rodina si nepřeje o něm podávat jakékoliv informace.

Schumacher spadl na lyžích před dvěma lety a byl ve vážném stavu. Od té doby je o něm zpráv poskrovnu a nikdo neví, jak to s ním vypadá. Spekulovalo se o tom, že se po půl roce probudil, nedávno se zase mluvilo o tom, že už sám chodí a udělá pár krůčků.

Jenomže zprávu ihned zkritizovala manažerka rodiny, podle které nejsou informace pravdivé a pouze dávají fanouškům plané naděje. Jenomže další ránu pod pás všem, kteří drželi Schumacherovi pěsti, zasadil rodinný právník Felix Damm. „Veřejnost nemá právo na informace o zdravotním stavu Michaela Schumachera. Chápeme, že lidé chtějí vědět, jak se mu daří, ale už není aktivní závodník a má právo na své soukromí,“ zdůraznil Damm.

Tím dala rodina fanouškům jasně najevo, že mají jít do háje a nemají se starat. Smutný konec sedminásobného mistra světa, který je statisticky nejúspěšnějším pilotem v historii tohoto sportu.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn