Petra už v tom zase lítá! Co je její největší droga?

Sotva si trochu odpočinula, už je zase na cestách. Kvitová se vydala do Číny, kde začne novou sezónu.
 Tenis 
30. prosince 2015 16:57 / Facebook
Česká tenistka Petra Kvitová je znovu v tom! Sotva odložila tenisovou raketu k odpočinku, už ji má zase v ruce a lítá v jednom kole! Bez tenisu nevydrží ani chvíli, tentokrát se chystá začít sezónu 2016. Její první zastávkou je jedno z největších čínských měst Šen-čen.

Tenis je pro Kvitovou jako droga. V listopadu dohrála Fed Cup, zaletěla si na dovolenou do Dubaje, odpočinula si s rodinou o svátcích, a přestože ještě neskončil rok 2015, ona už odletěla do zahraničí, aby se připravila na novou sezónu.

A odstartuje ji v Číně. „Začínám mou cestu do nové sezóny 2016. První zastávka je Šen-čen,“ uvedla Kvitová. Jakpak se jí asi bude dařit? Loňská sezóna nepatřila k těm podařeným. Vyhrála sice tři turnaje v Melbourne, Madridu a New Havenu, ale nedosáhla na žádný grandslam a bojovala s nepříjemnou mononukleózou.

Na druhé straně Kvitová i přes nemoc bojovala jako lvice. Ukázala to na závěrečném Turnaji mistryň, kde bezchybným výkonem vyřadila Marii Šarapovou a dostala se až do finále, a byla i oporou v domácím finále ve Fed Cupu proti Rusku. Tam jí sice Šarapová porážku vrátila, ale musela se na ni pořádně nadřít a utekla hrobníkovi z lopaty.

Stará sezóna je zapomenutá a Kvitová se vydává vstříc nové. Má to však jeden háček. Nebo spíš kroužek. Dvojnásobná wimbledonská vítězka se totiž nedávno zasnoubila a přislíbila svatbu svému příteli Radkovi Meidlovi. Stihne ji ještě letos, nebo v tomto roce nebude, jak už Kvitová upozorňovala?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn