Jágr zraje jako víno! Měsíc před 44. narozeninami vypráskal Minnesotu

Jágr je neuvěřitelný. Přestože už má roky, mnoho hráčů v NHL by mu jeho formu mohlo závidět.
 Hokej 
05. ledna 2016 00:39 / Facebook
Že už má věk na hokejový důchod? No a co! Český veterán Jaromír Jágr má i před blížícími se 44. narozeninami formu jako hrom! Naposledy to ukázal v zápase Floridy proti Minnesotě, které vstřelil dva góly, a Panthers díky tomu vyhráli 2:1.

Jágr s New Yorkem Rangers neskóroval ani si nepřipsal žádnou asistenci, a tak udělal zásadní rozhodnutí. Neznamenalo však žádný odpočinek, který by si ve svém věku mohl už dovolit, ale dal si trénink navíc. Výsledek? Dva góly v síti Minnesoty a prodloužení neporazitelnosti Floridy na devět zápasů v řadě.

Jágr od začátku ročníku zaznamenal už 13 branek a ještě více asistencí. Je nejlepší český střelec tohoto ročníku a také nejproduktivnější hráč Floridy. Není tak divu, že se tým drží v čele Atlantické divize NHL, když mu loni přišla taková posila! A nyní je dokonce druhý v celé Východní konferenci.

Jágr se prosadil hned po půl minutě hry, když nevýrazným bekhendem z blízkosti překonal brankáře střelou mezi betony. Ve druhé třetině Minnesota srovnala, ale v třetí třetině Jágr rozhodl, že Florida prodlouží vítěznou vlnu. Sjel si po pravé straně, poté si nabruslil do středu mezi kruhy a vypálil. Puk znovu skončil v bráně, aby publikum mohlo propuknout v hlasitou oslavu. A rád byl i sám Jágr.

Aby ne. Na kontě má už 735 branek a je na čtvrtém místě historicky nejlepších střelců NHL. Na třetího Bretta Hulla mu přitom chybí pouhých šest tref, které jistě letos pokoří! Kdy se mu to podaří?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Tak to je síla! Jak se něco podobného může vůbec stát?

Krimi

Drsný útok divokých prasat! Myslivcům potrhala psa!

1. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

2. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

3. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

4. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

5. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.