Hráč Montrealu skončil v kaluži krve! Jeho přítelkyně ho zbila jako koně!

Hokejista Montrealu to ve vztahu se starší přítelkyní nemá nejspíš úplně jednoduché. Jeho kočička ho totiž na párty napadla a skončila na policejní stanici.
 Hokej 
13. ledna 2016 18:05 / Twitter
Po tomto incidentu už je jasné, kdo v domácnosti mladičké jedenadvacetileté hvězdy Montrealu Alexe Galchenyuka a jeho přítelkyně nosí kalhoty! O šest let starší Chanel Leszczynská se ukázala jako nezkrotná agresorka! Svému milému na párty v hotelu pořádně nabančila! Nakonec skončila v poutech!

V blonďaté slečně bouchly saze ve chvíli, kdy už párty pomalu končila. Okolo osmé ráno se vrhla na svého přítele a odtrhnout ji museli až kamarádi hokejisty. Na místo okamžitě dorazila policejní hlídka a Leszczynské nasadila pouta. Útočnice putovala na služebnu k výslechu.

Americký reprezentant měl možnost svoji přítelkyni obvinit z domácího násilí. Slitoval se však nad ní a neudělal to. To ale neznamená, že mladá agresorka je z toho venku. Případ si převzal státní zástupce, který z toho může vyvodit nemilé důsledky.

Hokejista se k potyčce odmítl vyjádřit. Jeho spoluhráč Lars Eller se domnívá, že kdyby byl Alex obyčejný kluk, tak by to nikdo neřešil. „Jenže hraje za NHL, takže je kolem toho velká pozornost. Myslím, si že neudělal nic špatného, příště si jistě dá na podobné situace větší pozor," uvedl Eller.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Krimi

Blázen! Probodl si břicho, až mu vylezla ven střeva!

1. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

2. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

3. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

4. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

5. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!