Totální úlet! Olympiáda láká na vraha!

Tohle teda bylo dost mimo! Pořadatelé olympiády pro handicapované zvolili jako tahák atleta Pistoriuse, který je po celém světě známý jako vrah!
 Ostatní sporty 
17. ledna 2016 01:57 / newbbci/newsyahoo
Pořadatelé paralympijských her v brazilském Riu de Janeiru se totálně zbláznili! Jako lákadlo na letošní ročník zápolení pod pěti kruhy si vybrali světoznámého vraha Oscara Pistoriuse. Handicapovaný atlet připravil před třemi lety o život stoji přítelkyni.

Olympiáda je oslavou sportu a patří na ni jen ti nejlepší, kteří se čestným způsobem chtějí poprat o nejlepší výsledky. Jenomže právě tento princip pořadatelé letošních her v Brazílii naprosto pošlapali. Čím?

Jako tahák na paralympiádu pro handicapované sportovce, která se uskuteční v září, vybrali Oscara Pistoriuse. Je sice pětinásobným paralympijským medailistou ve sprintech a z toho byl čtyřikrát zlatý, přestože má amputované obě nohy pod koleny, ale veřejnost ho zná především jako vraha.

Pistorius v roce 2013 zastřelil svoji přítelkyni, modelku Reevu Steenkampovou. Byl podezřelý z vraždy, soud to později zhodnotil jen jako zabití, ale odvolací soud znovu potvrdil, že to byla vražda. Paralympiáda si tak zvolila jako tahák vraha, který zamordoval svou přítelkyni přímo na Valentýna.

U propagační nahrávky na hry byl přitom spolu s Pistoriusem slogan, který říkal „S láskou svého života.“ Tak to je teda silné kafe!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Krimi

Konečně! Roky stará vražda mafiánského bosse Mrázka je před vyřešením!

1. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

2. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

3. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

4. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

5. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!