Petro, tohle snad nemyslíš vážně! Kvitová šokovala na Australian Open

Únava a špatné výkony. Kvitové se už několik let na Australian Open nedaří. Potvrdila to i tentokrát, kdy se poroučela už ve druhém kole.
 Tenis 
21. ledna 2016 00:12 / Facebook
Ještě se ani pořádně nerozehřála a už může balit kufry! Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová opět vyhořela. Na prvním letošním grandslamu na Australian Open neprošla ani do třetího kola. Podlehla domácí Darje Gavrilovové dvakrát 4:6.

Fanoušci každý nový ročník čekají, že tentokrát to bude v podání Kvitové lepší. Jenomže jejich víra, že se jí přece v Melbourne nemůže věčně nedařit, zatím vychází naprázdno. Dvojnásobná wimbledonská vítězka přesvědčuje o tom, že se jí může na jednom turnaji nedařit i několik let.

Naposledy totiž v Austrálii postoupila do semifinále v roce 2012, od té doby je to pěkná bída! Neprošla přes třetí kolo, v roce 2014 dokonce vypadla hned v prvním kole. Ve stejném roce však získala podruhé Wimbledon, takže možná si schovává lepší výkony na později.

Sama Kvitová však byla ze svého výkonu zklamaná. „Bylo to špatné. Připadala jsem si unavená a nehrála jsem tak, jak bych měla,“ přiznala česká jednička. Doplnila, že vše je důsledkem fyzického a nervového zatížení. Vyvrátila však, že by byla nemocná. „Leda tak v hlavě,“ usmála se Kvitová.

Každý však ví, že má částečně pravdu. Kvitová totiž umí podat tak výborný výkon, že jí podlehnou i ty nejlepší hráčky. Na druhé straně však umí prohrát vyhraný zápas pouze vlastní hlavou a chybami. A že jich umí za jedno střetnutí nakupit desítky!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské důstojnosti! Opravdu budeme podobné kašpary...

Krimi

Zrůda jde na 8 let do lochu! Matka umlátila osmiměsíčního syna téměř k smrti!

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky