Kvitová všem vyrazila dech! Vykopla trenéra Kotyzu!

Kvitová (vpravo) pustila Kotyzu (vlevo) k vodě. Pod jeho vedením dvakrát vyhrála Wimbledon. Nyní se jí ale vůbec nedaří.
 Tenis 
26. ledna 2016 00:13 / Facebook
Zpackaná loňská sezóna a nevydařený začátek letošní sezóny vzaly za své! Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová nečekaně ukončila spolupráci s trenérem Davidem Kotyzou. Vedl ji sedm let a pod ním získala dva wimbledonské tituly. Kdo se jí ujme? V minulosti jí nabízela pomocnou ruku devítinásobná wimbledonská vítězka Martina Navrátilová!

Zvrat přišel zcela nečekaně. Kvitová o něm informovala na Facebooku. „Po sedmi krásných letech se rozcházíme s trenérem Davidem Kotyzou. Měli jsme spolu spoustu úspěchů, dvakrát vyhraný Wimbledon, 17 titulů a spoustu smíchu,“ je si vědomá Kvitová.

Je však čas říct sbohem. „Chtěla bych Davidovi moc poděkovat za vše, co pro mě po celou tu dobu dělal. Jak na kurtu, tak mimo něj. Přeju mu hodně štěstí do budoucna,“ uvedla Kvitová.

O důvodech rozchodu se však nezmínila ani slůvkem. Je však jasné, že to české jedničce v poslední době vůbec nejde. Loni vyhořela na všech grandslamech a ani letos nezačala dobře. Navíc v zápasech kupí tolik chyb, že se jí vyrovná málokterá hráčka.

Kvitová se potřebuje uklidnit, uvolnit se a hrát to, co umí. Když se jí daří a dává si pozor na chyby, hraje takový tenis, na který se těžko vymýšlí obrana. Jenomže takových zápasů je poskrovnu. Vzbudí někdo v Kvitové trpělivost, která růže přináší?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Tahle naše ministryně je stejně nebezpečná jako aktivní sopka! Aktivně a nepřetržitě chrlí jednu...

Krimi

Žena byla uvězněná v bytě s mrtvolou manžela! Přes hromadu odpadků se nemohla dostat ven!

1. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

2. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

3. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?

4. Lucie Vondráčková zpět v ČR! Proč odjela z Kanady?

5. Eminem oslavil 44. narozeniny. Takhle mu popřála Paris Hilton.