Karolíno, takového chlapa chceš? Nechal ženu s dítětem!

Plíšková se dala dohromady s Hrdličkou. Přinese jí štěstí muž, který opustil moderátorku Lucii Borhyovou a jejich dceru?
 Tenis 
27. ledna 2016 01:11 / Facebook
Čekala na prince na bílém koni, namísto toho si nabrnkla muže, který opustil ženu s dítětem! Česká tenistka Karolína Plíšková si začala se sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou, který nedávno nechal moderátorku Lucii Borhyovou. Přinese české hvězdě záletný frajírek štěstí?

Ještě nedávno Plíšková tvrdila, že nemá na muže čas. Jenomže jak to tak vypadá, už v té době vrkala s Hrdličkou. Právě moderátor se objevil s Plíškovou už loni na oslavě tenistek po listopadové výhře ve Fed Cupu. S mladičkou bomberkkou se dokonce vyfotil, ale aby zamaskoval zájem, pořídil si fotku i s nejlepší českou tenistkou Petrou Kvitovou. Protože se tehdy Hrdlička choval nevhodně, z klubu ho vyvedli.

Právě oslava triumfu ve Fed Cupu byla nejspíš momentem, kdy se o sebe dvojice začala zajímat. Když tedy Plíšková nedávno mluvila o tom, že nikoho nechce, fanouškům věšela bulíky na nos. A Hrdlička, ten po rozchodu s Borhyovou dlouho netruchlil!

Jenomže Hrdlička je známý svou žárlivostí, kterou už projevoval ve vztahu s Borhyovou. Jak se mu asi líbí, že Plíškové na vyhlašování slavíků každý koukal do výstřihu? O to hůř určitě nese, že na ni fanoušci v Austrálii křičeli, že ji milují!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Nečekaná zákonodárná iniciativa poslanců KSČM. Co na takový návrh říkáte?

Krimi

Šílený sebevrah skočil z lávky na dálnici D1! Zmasakrovalo ho hned několik aut!

1. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?

2. Lucie Vondráčková zpět v ČR! Proč odjela z Kanady?

3. Eminem oslavil 44. narozeniny. Takhle mu popřála Paris Hilton.

4. Halle Berry je v padesáti neuvěřitelě sexy! V rozepnuté blůzce odhalila rafinovaně prsa.

5. Kateřina Sokolová nafotila kalendář. S dráždivým pohledem pózovala v posteli.