Promyšlený tah? Halepová neměla nastoupit proti Českám ve Fed Cupu! Nyní je všechno jinak!

Tenistka Simona Halepová všechny pořádně napálila. Nejprve urputně tvrdila, že se vzdává Fed Cupu kvůli operaci nosu, ale nakonec obrátila a reprezentovat Rumunsku proti Češkám bude.
 Tenis 
28. ledna 2016 11:30 / Facebook
V neděli vypustila do světa tenisová dvojka Simona Halepová informaci, že nebude bojovat za Rumunsko v prvním kole Fed Cupu proti Češkám! Rozhodla se podstoupit operaci nosu, která měla zabránit opakujícím se infekcím! Nyní je však všechno jinak a Halepová nakonec nastoupí!

Čeští fanoušci byli z rozhodnutí Rumunky nadšení. Dobře totiž věděli, že by tato skvělá hráčka byla pro náš tým tvrdý oříšek. Jelikož se však dobrovolně vzdala účasti ve Fed Cupu, České republice tím tak trošku pootevřela vrátka do semifinále. Druhá nejlepší hráčka po Halepové je totiž v Rumunska až na jedenatřicátém místě, zatímco Češky mají v momentální světové dvanáctce hned dvě hráčky.

O to větší šok je čekal při oficiální nominaci hráček, kde kapitánka Rumunek Alina Tecsorová oznámila, že Halepová nakonec své rozhodnutí přehodnotila a do zápasů nastoupí. „Jsem nadšená. Odložila operaci a je připravena hrát," řekla Tecsorová. Dodala, že další nominované hráčky jsou Irina-Camelia Beguová (31. v žebříčku WTA), Monica Niculescuová (40.) a Andreea Mituová (96.)

Příští víkend se za Českou republiku pokusí urvat vítězství světová sedmička Petra Kvitová, Karolína Plíšková (12.), Barbora Strýcová (48.) a Denisa Allertová (66.). Češky jsou v posledních letech ve Fed Cupu k nezastavení. Loni porazily ve finále v Rusky 3:2 na zápasy, obhájily titul a soutěž vyhrály počtvrté za posledních pět let. Snad jim skvělá forma vydrží!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Krimi

Šílenec! Unesl asi týden staré miminko! Policie je na nohou!

1. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

2. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

3. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

4. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

5. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!