Fanoušci se hádají kvůli Kvitové! Jedni ji přejí úspěch, druzí rodinu

Jedna fotka z hokeje a někteří fanoušci Kvitovou hned zatracují. Jek se s tím nejlepší česká tenistka popere?
 Tenis 
31. ledna 2016 01:32 / Facebook
Kolem nejlepší české tenistky Petry Kvitové to začíná pořádně vřít! Někteří fanoušci se totiž pozastavují nad tím, že chce zahodit celou kariéru kvůli vztahu, jiní jí zase přejí rodinu a dítě. Kdy se Kvitová vdá za svého přítele Radka Meidla a počne s ním potomka?

Celá situace se kolem Kvitové rozhořela poté, co jedna z nejlepších tenistek historie Martina Navrátilová řekla, že česká jednička hraje hůř od té doby, co je spokojená ve vztahu. Podle Navrátilové to tak bývalo, že pokud tenistky pomýšlely na rodinu a měly spokojený vztah, jejich výkony šly dolů. A přesně to nastalo u Kvitové.

Co je s Meidlem, její výkony jsou bídné. A když ji loni požádal o ruku, řekla mu ano, i když se svatbou letos nespěchá. Dala tím však jasně najevo, že se svým přítelem počítá a má s ním plány. Na kurtu však její výkonnost pokulhává, což vyústilo ve vyhazov trenéra Davida Kotyzy.

Kvitová si dala na Facebook fotku, jak fandí na hokeji. Její přítel je totiž hokejista. A právě to spustilo debatu fanoušků. Jeden z nich napsal, že jí vždy fandil, ale po přečtení rozhovoru s Navrátilovou přemýšlí o tom, že Kvitová došla ze skromných poměrů až na vrchol a teď chce vše zazdít.

Další fanoušek mu přikyvuje a jako příklad uvádí Nicole Vaidišovou, která byla v první světové desítce, potom si vzala tenistu Radka Štěpánka a dnes marně touží po nejlepší stovce. Druzí však tvrdí, že je to její volba a ambice nejsou všechno. Přejí jí rodinu a doporučují jí, aby se žila, milovala a těšila se ze hry.

Sama Kvitová musí mít z celé situace guláš v hlavě. Navrátilová už jí totiž v minulosti nabídla, že by ji trénovala. Jenže tehdy ještě zůstala Kvitová věrná Kotyzovi. Nyní se znovu mluví o Navrátilové, ale může se s takovým názorem stát trenérkou Kvitové?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Krimi

Tragická nehoda! Po nárazu do domu zahynuly v autě dvě ženy!

1. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

2. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

3. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

4. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

5. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!