Kvitová vyškrtla legendu! Navrátilová jako možná trenérka dostala košem

Navrátilová (vlevo) trenérkou Kvitové (vpravo) nebude! Česká jednička propásla druhou šanci, jak angažovat devítinásobnou wimbledonskou vítězku!
 Tenis 
02. února 2016 00:02 / Facebook
I když vyhrála devětkrát Wimbledon a byla by ta nejlepší trenérka pro Petru Kvitovou, nemá nárok! Martina Navrátilová už v minulosti nabídla nejlepší české tenistce pomocnou ruku, ale Kvitová ji i podruhé odmítla. A to i přesto, že nedávno vyhodila trenéra Kotyzu! Proč Kvitová podruhé dělá stejnou chybu?

Rodačka z Fulneku dvakrát vyhrála Wimbledon. Aby Navrátilovou vyrovnala, chybí jí zopakovat úspěch ještě sedmkrát, což se jí nemusí nikdy povést. Lépe by se jí však dařilo, kdyby expertku na wimbledonský trávník Navrátilovou měla na své straně.

Nyní je pro to ideální situace! Kvitová pustila k vodě po sedmi letech trenéra Kotyzu, kterého se držela v době, kdy měla možnost angažovat Navrátilovou poprvé. Teď je bez trenéra, vůbec se jí nedaří a přes rok čeká na větší úspěch.

Jenomže Kvitová dala jasně najevo, že s Navrátilovou nepočítá ani teď! „Chci muže,“ uvedla jasně česká jednička. Tím pádem vypadla Navrátilová z kola ven. Těžko říct, jaký je důvod! Je však jasné, že by Navrátilová vyžadovala stoprocentní přístup a tvrdou dřinu. A právě to se Kvitové nemusí líbit. Potřebuje speciální citlivý přístup a také chce mít čas věnovat se svému příteli. Jenomže kdo se Kvitové chopí? Musí to být určitě trenér, který jí vrátí bojovnost, klid a stabilitu. Dvojnásobná wimbledonská vítězka totiž kupí tolik chyb, že se v zápasech poráží sama!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Mutti Merkel se chytla do pasti! Další facka Angele Merkelové!

Krimi

Cizince při přecházení kolejí zachytil vlak! Neměl šanci přežít!

1. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.

2. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!

3. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

4. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

5. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!