Šílená dvojka znovu v akci! Šafářová se vrací na kurty s americkým trenérem v zádech

A je to tady! Šafářová a její vtípky s trenérem Robem Steckleym jsou opět na pořadu dne! Přivane to rodačce z Brna stejný úspěch jako loni?
 Tenis 
10. února 2016 00:32 / Facebook
I když české tenistky potěšily své fanoušky vydřenou výhrou v prvním kole Fed Cupu v Rumunsku, mnoho příznivců muselo zatlačit pověstnou slzu. Na kurtu jim totiž scházela sympatická Lucie Šafářová, která dolečovala problémy z bakteriální infekce, jež ji přepadla loni na podzim. Nyní se ale rodačka z Brna znovu vrací na kurty. Chce se představit v Kataru!

Konečně! To si řekne mnoho fanoušků, až uvidí znovu v akci levorukou bojovnici, která je známá svojí ochotou a příjemným vystupováním. „Team Šafářová je zpět pohromadě,“ napsala Šafářová na Facebooku, čímž dává jasně najevo, že je znovu ve hře.

Aby dala svým slovům váhu, ihned přidala foto s americkým trenérem Robem Steckleym, na které Šafářová vyplazuje jazyk. Právě vtípky a srandičky s trenérem provázely Šafářovou po celý loňský ročník, který byl pro českou dvojku mimořádně úspěšný.

Bude to tak i letos? Šafářová se po vynechaném Australian Open chystá vrátit do boje. „Jsem ráda, že můžu začít tenisovou přípravu tady v Kataru. Snad vše půjde dobře a budu se moct vrátit na okruh právě tam, kde jsem v loňském roce vyhrála,“ zdůraznila Šafářová.

Loni na sebe upoutala pozornost dvěma grandslamovými tituly ve čtyřhře, a to na Australian Open a na French Open. Na Roland Garros se dokonce dostala do finále i v singlu, kde však nestačila na světovou jedničku Serenu Williamsovou. Předčí ji letos?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Konec migrace nebo teprve začátek? Chystá se opatření, které do Evropy přivede tisíce dalších běženců!

Krimi

Práce na lešení stála dělníka život! Po dopadu z něj zbyl mastný flek!

1. Mariah Carey dostala kopačky! Co se nelíbilo jejímu bohatému snoubenci?!

2. Andrea Bezděková je definitivně sama. Pokusy o získání expřítele zpět konečně vzdala.

3. Nafrněná Poláková čeká s Liškou druhé dítě! Bude to holka nebo kluk?

4. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

5. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.