Šílená dvojka znovu v akci! Šafářová se vrací na kurty s americkým trenérem v zádech

A je to tady! Šafářová a její vtípky s trenérem Robem Steckleym jsou opět na pořadu dne! Přivane to rodačce z Brna stejný úspěch jako loni?
 Tenis 
10. února 2016 00:32 / Facebook
I když české tenistky potěšily své fanoušky vydřenou výhrou v prvním kole Fed Cupu v Rumunsku, mnoho příznivců muselo zatlačit pověstnou slzu. Na kurtu jim totiž scházela sympatická Lucie Šafářová, která dolečovala problémy z bakteriální infekce, jež ji přepadla loni na podzim. Nyní se ale rodačka z Brna znovu vrací na kurty. Chce se představit v Kataru!

Konečně! To si řekne mnoho fanoušků, až uvidí znovu v akci levorukou bojovnici, která je známá svojí ochotou a příjemným vystupováním. „Team Šafářová je zpět pohromadě,“ napsala Šafářová na Facebooku, čímž dává jasně najevo, že je znovu ve hře.

Aby dala svým slovům váhu, ihned přidala foto s americkým trenérem Robem Steckleym, na které Šafářová vyplazuje jazyk. Právě vtípky a srandičky s trenérem provázely Šafářovou po celý loňský ročník, který byl pro českou dvojku mimořádně úspěšný.

Bude to tak i letos? Šafářová se po vynechaném Australian Open chystá vrátit do boje. „Jsem ráda, že můžu začít tenisovou přípravu tady v Kataru. Snad vše půjde dobře a budu se moct vrátit na okruh právě tam, kde jsem v loňském roce vyhrála,“ zdůraznila Šafářová.

Loni na sebe upoutala pozornost dvěma grandslamovými tituly ve čtyřhře, a to na Australian Open a na French Open. Na Roland Garros se dokonce dostala do finále i v singlu, kde však nestačila na světovou jedničku Serenu Williamsovou. Předčí ji letos?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Krimi

Šestiletá dívenka se ztratila učitelce v lesoparku. Když ji našli, byla nahá! Řádil na Třinecku deviant?!

1. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

2. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

3. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

4. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

5. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?