Jarda má srdce na pravém místě! Synovi soupeře udělal radost dresem

Jaromír Jágr (vlevo) byl kapitánem jednoho z týmů v Utkání hvězd. Dres pak poslal synovi soupeře (vpravo), který z něj měl obrovskou radost.
 Hokej 
11. února 2016 18:30 / Facebook
Hokejista Jaromír Jágr je hrdina na ledě i mimo něj! Nespočetněkrát dokázal, že přestože je nejlepším českým hokejistou v historii, sláva mu do hlavy nestoupla. K úspěchu je potřeba píle, pokora a úcta k ostatním! Tu Jágr prokázal k protihráči ze San Jose Brentu Burnesovi, jehož synovi dal svůj dres.

Jágr umí potěšit srdce všech fanoušků Floridy, dlouhodobě je miláčkem českého národa, ale nezapomíná ani na děti. A je mu jedno, že jsou to děti jeho soupeřů. Jágr poslal synovi obránce San Jose Sharks Burnse dres s číslem 68, který měl nedávno na Utkání hvězd.

Právě na něm hrál i Burns, který jel na hrách nájezd převlečený za postavu z Hvězdných válek. Vůbec mu nevadí, že je jeho syn šťastný z dresu jeho velkého soupeře. Burns přiznal, že byl jeho syn z dárku nadšený.

Chlapce i s dresem a širokým úsměvem vyfotil a fotku uveřejnil na sociálních sítích. Je dost možné, že se malý Burns časem přidá k Jágrovu fanklubu, který občas jezdí na zápasy českého útočníka v dresech s jeho jménem a číslem z různých klubů a fandí mu i s parukou na hlavě!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Krimi

Hodně nepovedená loupež! Lupič zůstal uvězněn v chodbě banky!

1. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

2. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

3. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

4. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

5. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?