Jarda slaví 44 let! Co mu nadělila jeho nová kočička?

Jágr si nemůže přát k narozeninám víc, než je skoro o dvacet let mladší přítelkyně Veronika Kopřivová. Copak českému mistrovi nadělila?
 Hokej 
15. února 2016 18:30 / Facebook
Miláček českého národa, hokejista Jaromír Jágr, je zase o rok starší a slaví 44 narozeniny. Nemění to ale nic na tom, že patří k nejlepším hokejistům na světě a jeho kariéru by mu ledaskdo mohl závidět. Co Džegrovi nadělila jeho nová přítelkyně, modelka Veronika Kopřivová?

Jágrův vztah s modelkou se provalil teprve nedávno. Už ale není pouhou spekulací, protože si Kopřivová uveřejňuje fotky z floridské pláže a naposledy ukázala, jak svému miláčkovi pekla muffiny na Valentýna. Copak Jágrovi vymyslela k jeho narozeninám?

Dárek to nemusí být ani nijak hodnotný, protože si Jágr za svůj život vydělal tolik peněz, že neví, co s nimi. Určitě ale jeho nová, téměř o dvacet let mladší přítelkyně, vymyslela originálnější dárek. Stačí, aby se se svojí postavou oblékla do krajkového prádla a k narozeninám by si ji přál každý muž! Ke čtyřiačtyřicátinám ji však dostal Jágr!

Přestože je rodák z Kladna hokejový Bůh, ani on neumí zastavit čas. A tak už 26 let uplynulo od doby, kdy se poprvé objevil v NHL a svojí bohatou kudrnatou kšticí dobyl Pittsburgh Penguins a s ním i celou zámořskou soutěž.

Tolik let uplynulo od doby, kdy česká osmašedesátka zvedla poprvé nad hlavu populární Stanley Cup, avšak za tu dobu toho Jágr stihl hodně. Stanley Cup vyhrál hned dvakrát, stal se zlatým olympijským medailistou a je i mistrem světa.

Přestože posbíral tolik ocenění, o kterých se nikomu ani nesnilo, jeho kariéra stále nekončí. A i když má už 44 let, na ledě jeho věk nejde poznat. Jágr rád vtipkuje o tom, že čím je starší, tím je pomalejší. Jenomže svými zkušenostmi a přehledem je stále nejvýraznější postavou jak české reprezentace, tak Floridy Panthers.

Florida měla před jeho příchodem na začátku loňského roku nízkou návštěvnost a nemohla se chlubit ani dobrými výkony. Po Jágrově příchodu se vše změnilo. Fanoušci šílí a český hokejista vytáhl i tým na vrchol. Dočká se Jágr i ve svých 44 letech možnosti znovu bojovat o Stanley Cup?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Krimi

Vrah v lesoparku zamordoval mladého muže! Spravedlnosti uniká!

1. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

2. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

3. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

4. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

5. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.