Strýcová vyhořela podle vzoru Kvitové! Berdych se přidal!

Strýcová (vlevo) si nejspíš vzala příklad z Kvitové (vpravo). Právě tolik chyb jako česká jednička udělala ve finále v Dubaji, které projela na celé čáře!
 Tenis 
20. února 2016 19:08 / Facebook
Tak dobře měla našlápnuto a tak to pokazila! Barbora Strýcová si nejspíš vzala za vzor nejlepší českou tenistku Petru Kvitovou a ve finále turnaje v Dubaji předvedla tolik chyb, že by tím dvojnásobnou wimbledonskou vítězku snad i trumfla. S Italkou Sarou Erraniovou prohrála trestuhodných 6:0 a 6:2.

Strýcová se mohla stát hrdinkou. Poté co v Dubaji vypadla Kvitová i Karolína Plíšková, mohla českým tenisovým fanouškům spravit chuť. Když porazila na cestě do finále bývalou světovou jedničku, Srbku Anu Ivanovičovou, o její formě nikdo nepochyboval.

Jenže Češce se ve finále proti Italce rozklepala kolena. Už na začátku pálila do sítě a dávala soupeřce šance vlastními chybami. Z mizerného výkonu se neprobrala, a tak prošustrovala velkou příležitost, jak si připsat titul.

Jenomže to by musela být Strýcová koncentrovaná a do toho měla daleko. Je známá tím, jak na kurtu nadává. A jiné to nebylo ani tentokrát. Vulgární výrazy létaly vzduchem a nejen ty. Práskala i s raketou, a tak byl výprask na místě.

Příliš mnoho parády neudělal ani Tomáš Berdych. Na turnaji v Marseille nestačil v semifinále na známého provokatéra Nicka Kyrgiose. Australan si s českou jedničkou poradil za hodinu a pár minut. Nedal mu přitom ani jednu možnost brejku.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Co je moc, to už je opravdu příliš! Do čeho všeho nám bude stát ještě kecat?!

Krimi

Rodině se zhroutil svět! Mladý otec omylem přejel svého malého synka autem!

1. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

2. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

3. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

4. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

5. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!