Fanoušci jsou nabroušení na Kvitovou! Čím jim pije krev? Neuvěříte!

Fanoušci Kvitové zazlívají, že se často vystavuje na sociálních sítích v šatech, místo aby hrála pořádně tenis. Mnozí ji však chválí, že jí to sluší. Posuďte sami!
 Tenis 
22. února 2016 21:24 / Facebook
Pohár trpělivosti fanoušků tenistky Petry Kvitové přetéká! Příznivcům se nelíbí, že dvojnásobná wimbledonská vítězka raději zastává funkci modelky a vystavuje se na sociálních sítích v šatech namísto toho, aby odváděla dobré výkony na kurtu. Její forma je totiž v poslední době na bodu mrazu a hrozí jí, že vypadne z první světové desítky.

Kvitová v bílých šatech s černými skvrnami a na podpatcích, Kvitová červených šatech, v černých, v bílých s tmavými proužky a mnoho dalších podobných fotografií, mezi kterými nechybí ani fotka v plavkách nebo fotky v nových autech.

Mnoho fanoušků Češku chválí, jak jí to velmi sluší, jenomže se najde mnoho takových, kteří už toho mají doslova plné zuby. „Už je trapné to neustálé předvádění, jak jí to v čem sluší. Vhodnější by bylo, kdyby se zase věnovala tenisu. Tak jako ona se neprezentuje žádná jiná sportovkyně!“ uvedla jedna z fanynek.

Další fanoušek zase k fotce v šatech napsal: „No super, ale raději by to chtělo zase potrénovat! Jestli to myslí ještě s tenisem vážně!“ Jiný muž zase napsal: „Peťo, pojď hrát radši tenis tak aspoň 2-3 roky. Tím nám uděláš větší radost.“

Z komentářů fanoušků je jasné, že i když Kvitové fandí, její předvádění se jim nezamlouvá. Loni vyhrála pouze tři menší turnaje, na grandslamech se jí nedařilo. Potýkala se se zdravotními problémy a prodělala mononukleózu.

Letos musela poprvé v životě vzdát zápas. Brzy vypadla z Australian Open a po sedmi letech se rozešla s trenérem Davidem Kotyzou. Poté však úplně vyhořela ve Fed Cupu, když nepřinesla v zápase s Rumunskem ani jeden bod. To se jí stalo poprvé. Kdy to skončí?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Krimi

Tragédie ve Vyškově! Nehodu nepřežila jedna žena, další i se dvěma dětmi skončila ve špitále!

1. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

2. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

3. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

4. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

5. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?