Měsíční holčičce šlo na hokeji o život! Do hlavy ji trefil pukem Jágrův dvojník

Subban (vlevo) se nedávno smál při Utkání hvězd v NHL, když napodoboval Jágra (vpravo). Teď mu ale zatrnulo, když trefil pukem měsíční holčičku.
 Hokej 
23. února 2016 16:57 / Facebook
Štěstí v neštěstí měla rodina měsíční holčičky, kterou v zámořské NHL trefil do hlavy puk. Divákům ho házel po tréninku Montrealu Canadiens P. K. Subban, jenomže kotouče se odrazil tak nešťastně, že spadl dívce do kočárku. Skončila v bezvědomí, už je ale v pořádku.

Matka vzala malou Beatrice na hokej už v jednom měsíci, kdy z něj dítě nemohlo nic mít. Namísto toho, aby si odmala drsný sport oblíbila a zvykla si na led, bude z něj mít nejspíš trauma. Její první návštěva mohla být totiž i poslední!

Otevřený trénink měl být radostí pro příznivce. Dostali suvenýry a obránce chtěl jednomu ze šťastlivců hodit puk. Jenomže mířil tak nešťastně, že shodou okolností zapadl do kočárku s malým dítětem.

Dítě bylo v bezvědomí a skončilo v nemocnici. Utrpělo otřes mozku. Dívka však měla štěstí, protože ji lékaři dva dny sledovali a pak ji pustili domů. Její matka si oddechla a stejné to bylo určitě i se Subbanem, který se ještě nedávno radoval, když Jaromíra Jágra v Utkání hvězd NHL předvedl při nájezdu s jeho dresem a parukou s dlouhými vlasy.

Klub už rodinu kontaktoval a nabídl jí, že se může podívat do hráčské kabiny. Sám hokejista se chce s rodinou setkat, aby si mohl dívenku pochovat.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Krimi

Hodně nepovedená loupež! Lupič zůstal uvězněn v chodbě banky!

1. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

2. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

3. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

4. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

5. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?