Nejlepší fotbalista světa prokázal dobré srdce! Čím dojal malého chlapce?

Dřív měl chlapec dres vyrobený z igelitové tašky (vlevo). Potom mu ale poslal dres s podpisem sám Messi (uprostřed) a chlapec je za to nesmírně rád (vpravo).
 Fotbal 
25. února 2016 18:04 / Facebook
Umí rozvášnit celé davy na stadionech i u televizních obrazovek! Fanoušci Barcelony a Argentiny ho považují za svůj největší klenot. Lionel Messi dokázal za život vyhrát pětkrát Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa, ale i nadále zůstává mužem se srdcem na pravém místě. Poslal totiž svůj podepsaný dres chlapci, který Messimu fandí a v minulosti si jeho dres vyrobil z igelitové tašky!

Malý Murtaza Ahmadi Messiho zbožňuje. Chtěl jeho dres, ale protože na něj jeho rodina neměla peníze, nemohl si ho koupit. Rodina tak vyřešila vše jinak pomocí modrobílé tašky, která je podobná argentinskému dresu. Na něj siMurtaza fixou načmrkal Messiho číslo a jméno. A právě tato fotografie obletěla celý svět.

Dostala se i k Messimu, který neváhal a rozhodl se malého chlapce potěšit. Díky organizaci Unicef se podařilo malého fanouška najít a mohl dostat dres, který mu sám Messi poslal. Byl na něm jeho vlastnoruční podpis. „Miluju Messiho. Na mém dresu je napsané, že Messi miluje mě,“ řekl šťastně Murtaza Ahmadi.

Messi tak dokázal, že i když by mohl nosit nos nahoru, nedělá to. Topí se sice v penězích a ostatní lidé mu mohou být jedno, ale opak je pravdou. Chlapci udělal radost na celý život!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Mutti Merkel se chytla do pasti! Další facka Angele Merkelové!

Krimi

Rybář vylovil mrtvého psa! Zvíře mělo na krku přivázaný osmikilový kámen!

1. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.

2. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!

3. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

4. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

5. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!