Nejlepší fotbalista světa prokázal dobré srdce! Čím dojal malého chlapce?

Dřív měl chlapec dres vyrobený z igelitové tašky (vlevo). Potom mu ale poslal dres s podpisem sám Messi (uprostřed) a chlapec je za to nesmírně rád (vpravo).
 Fotbal 
25. února 2016 18:04 / Facebook
Umí rozvášnit celé davy na stadionech i u televizních obrazovek! Fanoušci Barcelony a Argentiny ho považují za svůj největší klenot. Lionel Messi dokázal za život vyhrát pětkrát Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa, ale i nadále zůstává mužem se srdcem na pravém místě. Poslal totiž svůj podepsaný dres chlapci, který Messimu fandí a v minulosti si jeho dres vyrobil z igelitové tašky!

Malý Murtaza Ahmadi Messiho zbožňuje. Chtěl jeho dres, ale protože na něj jeho rodina neměla peníze, nemohl si ho koupit. Rodina tak vyřešila vše jinak pomocí modrobílé tašky, která je podobná argentinskému dresu. Na něj siMurtaza fixou načmrkal Messiho číslo a jméno. A právě tato fotografie obletěla celý svět.

Dostala se i k Messimu, který neváhal a rozhodl se malého chlapce potěšit. Díky organizaci Unicef se podařilo malého fanouška najít a mohl dostat dres, který mu sám Messi poslal. Byl na něm jeho vlastnoruční podpis. „Miluju Messiho. Na mém dresu je napsané, že Messi miluje mě,“ řekl šťastně Murtaza Ahmadi.

Messi tak dokázal, že i když by mohl nosit nos nahoru, nedělá to. Topí se sice v penězích a ostatní lidé mu mohou být jedno, ale opak je pravdou. Chlapci udělal radost na celý život!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

V Bruselu ztrácí nervy! A vyhrožují a vyhrožují. Oni vlastně ani nic jiného neumí

Krimi

Neskutečné! Kluk zdrhl z ústavu, šlohl autobus a ještě za prachy svezl cestujícího!

1. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

2. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

3. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

4. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

5. Pamatujete na Gilmorova děvčata? Takhle se za 16 let změnila představitelka roztomilé Rory!