Biatlonistka Soukalová bere dosavadní nezdar na MS s úsměvem! Fanoušky pobavila vtipnou fotkou na profilu!

Soukalová si umí udělat srandu sama ze sebe! Tvrdí, že v závodu terčíky sice nevybílila, ale v oblíbené pochoutce už ano!
 Zimní sporty 
07. března 2016 19:51 / Facebook
I když se zatím vedoucí ženě Světového poháru na mistrovství světa v Norsku nedaří, těžkou hlavu si z toho určitě nedělá! Biatlonistka Gabriela Soukalová bere svůj dosavadní neúspěch s humorem a na sociální síť přidala fotku, kde si dělá legraci sama ze sebe!

Soukalové se nevyvedl nedělní závod, kde ve sprintu musela dobíjet hned pětkrát a cílovou rovinku projela až jako jedenáctá. Po nejhorší střelbě a výsledku v letošní sezoně byla česká hvězda zklamaná. Do nového týdne se však probudila s dobrou náladou. „Tyhle terče se mi podařilo vybílit podstatně lépe než ty včerejší!" napsala na svůj facebookový profil a přidala fotografii téměř vyjedeného oblíbeného karamelového dezertu plněného nugátem a čokoládou.

Její fanoušci byli z vtipné fotky unešení a hned jí začali vyjadřovat podporu. „Gabčo, každý den není posvícení, holt to jednou nevyšlo. Všichni ti moc fandíme a přejeme Ti, aby to v dalších závodech bylo už jen lepší. Myslím, že té smůly na MS bylo už dost. Jsi fantastická biatlonistka a ty to prostě urveš! Hodně štěstí do dalších závodů,“ uvedl jeden z příznivců.

Soukalová bude o medaili opět usilovat ve středečním vytrvalostním závodu žen na patnáct kilometrů. V něm bude střelba klíčová, protože za každý minutý terčík následuje minutová časová penalizace. V této sezoně se Soukalové ve velké většině případů daří terče zasáhnout na první pokus. Snad to předvede i ve středu!
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Krimi

Pilot přežil děsivý pád letounu! Zachránil ho hustý les!

1. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

2. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

3. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

4. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

5. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!