Ta to dopracovala! Šarapovou opustili sponzoři Nike i Porsche

Šarapová už nebude tváří Porsche. Její dopingová aféra ji může stát miliardy korun!
 Tenis 
08. března 2016 15:13 / Facebook
Za jediný den se tenistce Marii Šarapové obrátil život naruby! Nejbohatší sportovkyně světa se přiznala k dopingu a ze dne na den ji opustili hlavní sponzoři jako Nike nebo Porsche. Kvůli tomu může přijít o miliardy korun. To ji teda vyšlo draho!

Jako první přerušila spolupráci s ruskou kráskou společnost Nike, která obléká mnoho tenistů. „Zpráva o Marii Šarapové nás zklamala. Končíme spolupráci po dobu vyšetřování, vše ale budeme nadále sledovat,“ sdělili zástupci Nike.

Dlouho na sebe nenechal čekat odchod dalšího ze sponzorů, tentokrát to zabalil výrobce hodinek ze Švýcarska TAG Heuer, se kterým Ruska jednala o prodloužení smlouvy. Nyní si o tom ale může nechat jenom zdát.

Aby toho nebylo málo, do třetice přišla podpásovka ze strany Porsche, jehož byla Šarapová tváří. „Po nových zprávách odkládáme plánovanou spolupráci,“ vyjádřilo se k celé záležitosti Porsche. Šarapová tak během několika hodin přišla o zlatý důl, který jí sypal miliony na požádání.

Pokud dostane jako trest roky bez tenisu, mohlo by ji to vyjít velmi draho a přišla by o několik miliard korun. Jak ale Šarapová přiznala, za všechno si může sama. Nepodívala se totiž na obnovený seznam zakázaných látek, kde letos přibylo meldonium.

Právě lék na obtíže se srdcem Ruska užívá podle vlastních slov už deset let. Poprvé si ho vzala kvůli nedostatku hořčíku a nepravidelnému srdečnímu tepu. Kvůli zneužívání ze strany sportovců však letos meldonium přibylo na seznam zakázaných látek. Na kolik doping Šarapovou vyjde?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Krimi

Blázen! Probodl si břicho, až mu vylezla ven střeva!

1. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

2. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

3. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

4. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

5. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!