Šafářová znovu v akci! Kde bude vidět?

Šafářová se na tenis těší. Byla bez něj mnoho týdnů. Vydaří se jí návrat ve čtyřhře?
 Tenis 
09. března 2016 17:32 / Facebook
Česká tenistka Lucie Šafářová jde znovu na to! Po dlouhé zdravotní odmlce se chystá na kurt ve čtyřhře v Indian Wells v Kalifornii. S Ruskou Ekaterinou Makarovovou si to rozdají se slovinskou dvojicí Katarina Srebotniková a Andreja Klepačová.

Šafářová chyběla tak dlouho, že už je na tenis celá natěšená. „Krásné ráno tady v Kalifornii. Dnes začínám čtyřhrou s Ekaterinou Makarovou proti Srebotnikové a Klepačové,“ uvedla Šafářová. K tomu přiložila fotku, na které se usmívá a v jejích očích se značí tenisový hlad.

Jak se jí bude dařit? Šafářová měla loni ve čtyřhře velké úspěchy. Na Australian Open se poprvé sešla s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, se kterou vyhrála titul. Situaci zopakovaly i na French Open a najednou Češka byla ve čtyřhře dvojnásobnou grandslamovou vítězkou.

Dařilo se jí i v singlu, ale její formu zbrzdily zdravotní problémy. Když byla na pátém místě světového žebříčku, objevila se u ní bakteriální infekce a musela jít na hospitalizaci do nemocnice. Přestože se Šafářová vrátila na Turnaji mistryň, stále nebyla v pořádku.

Proto se rozhodla znovu odpočívat. Nenastoupila ani ve finále Fed Cupu České republiky proti Rusku, které sledovala jen z pozice diváka. Na kurtu se sice objevila už na začátku letošní sezóny, ale to se teprve hledala. Vyjde jí to nyní znovu?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Krimi

Vrah v lesoparku zamordoval mladého muže! Spravedlnosti uniká!

1. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

2. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

3. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

4. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

5. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.