Sen noci svatojánské! Sparta je ve čtvrtfinále Evropské ligy!

Dočkal s Krejčím byli dva první střelci branek. Díky nim Sparta vyřadila Lazio Řím a postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy!
 Fotbal 
18. března 2016 07:38 / Facebook
Tak tohle nikdo nečekal ani v těch nejtajnějších snech! Fotbalisté Sparty Praha senzačně vyřadili Lazio Řím v Evropské lize a postoupili do čtvrtfinále. Po domácí remíze šokovali v odvetě Řím, kde domácím naložili výprask 3:0!

Přestože Spartě chyběl kapitán a střelec Lafata, nebylo to znát! Jeho role se zhostila další trojice. Poprvé se trefil hned v desáté minutě Dočkal, který prodloužil do brány Zahustelův centr, který si udělal zastávku ještě u Krejčího.

U Sparty ještě ani nepominula radost a skóre se měnilo v její prospěch už podruhé! Tentokrát se prosadil Krejčí. Lazio mělo snahu s výsledkem něco udělat, ale když se dostalo do šance, stál mezi tyčemi Pražanů neomylný Bičík!

Úsloví nedáš, dostaneš, se projevilo jako přesné! Když Lazio šancemi pohrdlo, znovu o sobě dala vědět sparta. Branku do šatny dal domácím Juliš, který rozvlnil síť krásným volejem. Po této brance se domácí fanoušci zvedali a odcházeli ze stadionu!

Po změně stran branka nepadla, ale Lazio k ní mělo blízko. Jenomže to by nesměl hájit branku Sparty Bičík, který všechny pokusy zastavil. Sparta se tak nakonec mohla radovat z vítězství a překvapivého postupu do čtvrtfinále! Za to si přilepšila o dalších 30 milionů korun, v pohárové sezóně si tak letos přišla už skoro na 200 milionů!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Většině českého národa se chce blít! Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské...

Krimi

Těhotná žena si našla netradiční koníček! S přítelem kradla auta!

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky