Je to v kapse! Soukalová se stala biatlonovou královnou!

Stálo ji to mnoho sil a nejednou padla vyčerpnáním. Biatlonistka Gabriela Soukalová se ale může radovat! Stala se vítězkou letošního Světového poháru!
 Ostatní sporty 
19. března 2016 13:58 / Facebook
Dala do toho všechny síly, ale stálo to za to! Před posledními závody si nevěřila, nyní se však může chlubit titulem biatlonové královny! Biatlonistka Gabriela Soukalová jeden závod před koncem soutěže rozhodla, že už jí nikdo nemůže vzít křišťálový glóbus pro vítězku letošního Světového poháru!

Ačkoliv zbývá do konce ještě jeden závod, Soukalová už to má v kapse! V posledních dvou závodech jí stačilo jednou zajet nejhůř osmé místo, které by jí zajistilo nedostižitelný náskok. Ve stíhacím závodu dojela dokonce čtvrtá, takže se mohla předčasně radovat. I když skončila pod stupni vítězů, nepopulární bramborová medaile pro ni tentokrát měla sladkou příchuť!

Ohrozit ji mohla už jen Francouzka Marie Dorinová-Habertová, která by však oba závody musela vyhrát za předpokladu, že by se Soukalová ani jednou nevešla do nejlepší osmičky. Jenomže to se nestalo, Francouzka byla druhá a Soukalová se vlezla do osmičky!

Češka navíc získala i malý glóbus za prvenství ve stíhacím závodě, stejně jako předevčírem za sprint. Díky dostatečnému náskoku už může jet v nedělním závodu s hromadným startem pianko. Přesto už bude novopečená biatlonová královna, která za celou sezónu nasbírala nejvíc bodů. Vychutná si celkový triumf výhrou v posledním závodě? Získala by tím poslední malý glóbus a glóbusová rodinka by byla pohromadě!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

V Bruselu ztrácí nervy! A vyhrožují a vyhrožují. Oni vlastně ani nic jiného neumí

Krimi

Bastard! Do kávy naházel hypnotika a pak omámené ženy sexuálně zneužil!

1. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

2. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

3. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

4. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

5. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!