Limberskému projde všechno! Ostatní nesmí nic!

Někdo může hřešit a projde mu to, někdo ne. Limberský (na snímku) má to štěstí, že může i za bouračku v opilosti za Plzeň hrát.
 Fotbal 
22. března 2016 19:38 / Facebook
Tomu se říká spravedlnost! Fotbalista David Limberský se teď někde tiše doma v koutku směje, jak lehce vyvázl z bouračky, kterou způsobil v opilosti. Fotbalová Plzeň ho sice potrestala odebráním kapitánské pásky a milionovou pokutou, zvesela si ale hraje dál a vydělává miliony. Úplně jinak zatočila Plzeň s mladým hráčem, který si zakouřil trávu. Na hodinu ho vyhodila!

Fotbalová Plzeň není zrovna vzorem toho, jak by se mělo trestat! Nemá totiž stejný metr! Limberský se loni projížděl se svým autem v opilosti, a nakonec to narval do zdi. Potom chtěl utéct policistům, a když ho chytili, vyhrožoval jim.

Potom na oko hrál, jak ho vše mrzí, ale když dal v zápase gól, začal na jeho oslavu točit imaginárním volantem. To teda byla síla! Přesto je stále členem týmu Plzně a hraje si dál, aniž by mu někdo něco připomínal!

Takové štěstí jako Limberský ale neměl mladý hráč, který nejspíš není pro Plzeň tak důležitý jako bývalý kapitán. Mladíka z juniorského týmu přistihli, jak kouří marihuanu. Verdikt? Bez velkého rozmýšlení ho vyhodili a třeba mu tak pokazili život!

Jaktože někdo, kdo usedl za volant v opilosti a mohl při nehodě někoho zabít, vyvázne s úsměvem, ale někdo si za újmu na vlastním zdraví zaslouží vyhazov? To asi nikdo z Plzně nevysvětlí!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Krimi

Táborák rozpálil řidiče do běla! Kvůli hořícímu kamionu zůstali trčet na silnici!

1. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

2. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

3. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

4. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

5. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.