Šílení fanoušci útočí na svého kapitána! Nechtějí ho na šampionátu!

Všechno dobré rychle zapomenuto, nyní už pro tebe není místo! Takový postoj zaujali fanoušci anglického fotbalového nároďáku ke svému nejlepšímu střelci Rooneymu (na snímku).
 Fotbal 
28. března 2016 12:51 / Facebook
Za dobrotu na žebrotu! To se potvrdilo kapitánovi anglické fotbalové reprezentace Waynovi Rooneymu! I když je nejlepším střelcem v historii národního týmu, fanoušci na to rychle zapomněli a bezdůvodně ho odepisují! Přejí si, aby kvůli zranění nemohl nastoupit na evropský šampionát a aby ukončil kariéru!

Rooney se nemohl kvůli zranění zúčastnit zápasu Anglie s Německem, který Ostrované i přes nepříznivý stav 0:2 nakonec vyhráli 3:2. A právě to fanoušky přesvědčilo, že se reprezentace obejde i bez zraněného kapitána!

Když Rooney poblahopřál spoluhráčům na Twitteru k výhře, příznivci mu to dali pěkně sežrat! Namísto souhlasných slov nebo vyjádření lítosti, že nehrál, se dočkal opaku! „V sestavě na EURO už pro tebe není místo,“ napsala mu hrstka fanoušků. Další poslal Rooneymu vzkaz, ať už se nevrací.

Jenomže to nebylo z jejich strany vše a přilévali olej do ohně dál. Jedna z fanynek napsala, že jak anglický nároďák, tak Rooneyho klub Manchester United by si měly naplánovat tým bez něj. A další z odvážlivců napsal, že si přeje, aby byl kapitán v době šampionátu zraněný a nemohl jet.

Nechá si trenér reprezentace Roy Hodgson kecat od nepřejícných fanoušků do sestavy a nechá největší hvězdu doma? Třeba by se mu povedlo to, co se podařilo před několika lety Španělům, kteří nechali doma kanonýra Raula, ale i bez něj se stali mistry světa!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Konec migrace nebo teprve začátek? Chystá se opatření, které do Evropy přivede tisíce dalších běženců!

Krimi

Přelézání plotu málem skončilo tragicky! Chlapec se nabodl na ostrý hrot!

1. Mariah Carey dostala kopačky! Co se nelíbilo jejímu bohatému snoubenci?!

2. Andrea Bezděková je definitivně sama. Pokusy o získání expřítele zpět konečně vzdala.

3. Nafrněná Poláková čeká s Liškou druhé dítě! Bude to holka nebo kluk?

4. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

5. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.