Šílení fanoušci útočí na svého kapitána! Nechtějí ho na šampionátu!

Všechno dobré rychle zapomenuto, nyní už pro tebe není místo! Takový postoj zaujali fanoušci anglického fotbalového nároďáku ke svému nejlepšímu střelci Rooneymu (na snímku).
 Fotbal 
28. března 2016 12:51 / Facebook
Za dobrotu na žebrotu! To se potvrdilo kapitánovi anglické fotbalové reprezentace Waynovi Rooneymu! I když je nejlepším střelcem v historii národního týmu, fanoušci na to rychle zapomněli a bezdůvodně ho odepisují! Přejí si, aby kvůli zranění nemohl nastoupit na evropský šampionát a aby ukončil kariéru!

Rooney se nemohl kvůli zranění zúčastnit zápasu Anglie s Německem, který Ostrované i přes nepříznivý stav 0:2 nakonec vyhráli 3:2. A právě to fanoušky přesvědčilo, že se reprezentace obejde i bez zraněného kapitána!

Když Rooney poblahopřál spoluhráčům na Twitteru k výhře, příznivci mu to dali pěkně sežrat! Namísto souhlasných slov nebo vyjádření lítosti, že nehrál, se dočkal opaku! „V sestavě na EURO už pro tebe není místo,“ napsala mu hrstka fanoušků. Další poslal Rooneymu vzkaz, ať už se nevrací.

Jenomže to nebylo z jejich strany vše a přilévali olej do ohně dál. Jedna z fanynek napsala, že jak anglický nároďák, tak Rooneyho klub Manchester United by si měly naplánovat tým bez něj. A další z odvážlivců napsal, že si přeje, aby byl kapitán v době šampionátu zraněný a nemohl jet.

Nechá si trenér reprezentace Roy Hodgson kecat od nepřejícných fanoušků do sestavy a nechá největší hvězdu doma? Třeba by se mu povedlo to, co se podařilo před několika lety Španělům, kteří nechali doma kanonýra Raula, ale i bez něj se stali mistry světa!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Krimi

Drsná havárka! Tělo řidiče nebylo možné ani identifikovat!

1. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

2. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

3. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

4. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

5. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?