Lucka je zpátky! Naopak Serena je naprosto mimo!

Lucie Šafářová (vpravo) válí ve čtyřhře se svojí kolegyní Bethanií Mattekovou Sandsovou a pomalu stoupá nahoru. Forma Sereny Williamsové (vlevo) naopak klesá dolů!
 Tenis 
29. března 2016 10:08 / Facebook
Že by se blýskalo na lepší časy? Česká tenistka Lucie Šafářová sice stále nemůže najít recept, jak se vítězně vrátit do dvouhry, ve čtyřhře ale válí po boku své americké parťačky Bethanie Mattekové Sandsové. Vleje jí to novou krev do žil? Na druhé straně světové jedničce Sereně Williamsové dochází šťáva!

Šafářová dlouho nehrála a ještě déle čekala na první výhru! Nyní se jí dočkala a vyhrála rovnou dvakrát. Sice ve čtyřhře, ale i to se počítá! Na turnaji v Miami česko-americká dvojice vyhrála už druhý zápas a postoupila do čtvrtfinále!

V něm se může Šafářová potkat s dalšími Češkami, a to s Andreou Hlaváčkovou a Lucií Hradeckou! Naváže Šafářová na úspěchy z loňského roku, kdy ve čtyřhře vyhrála dva grandslamové tituly? Ten z Australian Open už nestihla, ale French Open je stále ještě před ní! A když už to nejde ve dvouhře, spraví si chuť ve čtyřhře?

Dvouhra moc nejde ani světové jedničce Williamsové. Poté co nedávno prohrála ve finále v Indian Wells s Běloruskou Viktorií Azarenkovou, se tentokrát v Miami poroučela už v osmifinále, kde nestačila na Rusku Světlanu Kuzněcovovou. Prohrála s ní rozdílem třídy!

V první sadě sice vyhrála v tie-breaku 7:6, ale potom jí Ruska dala lekci, jako kdyby Američanka na kurtu hrála teprve chvíli. Williamsová další dva sety prohrála v poměrech 1:6 a 2:6 a z nečekaného postupu se radovala Kuzněcovová.

Serena si tak musí na první letošní titul počkat! Loni přitom až do US Open hrála o všechny čtyři triumfy na grandslamech. Dochází jí šťáva?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den nezastavím!

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Krimi

Vrah v lesoparku zamordoval mladého muže! Spravedlnosti uniká!

1. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

2. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

3. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

4. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

5. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.