Úžasná Sáblíková! I přes neúčast v Riu děkuje všem za podporu!

Sáblíkovou musí neúčast na olympiádě pěkně štvát! Přesto však nezapomíná poděkovat za podporu všem okolo!
 Ostatní sporty 
21. června 2016 16:22 / Facebook
Měla by zuřit a kopat kolem sebe ve všech směrech! Rychlobruslařce Martině Sáblíkové se jako Fata Morgana v poušti rozplynul před očima sen o účasti na letní olympiádě v Riu v cyklistice. Přesto však česká ledová královna neplive kolem sebe oheň a naopak děkuje všem za podporu! Martino, ty seš kabrňák!

Sáblíková má černé na bílém, že na olympiádu v Riu nepojede. „Tým Martina Sáblíková obdržel informaci, že Mezinárodní cyklistická unie její start na olympijských hrách v cyklistickém závodu neumožní,“ stojí v prohlášení na Facebooku Sáblíkové.

V něm se také uvádí, že jedinou možností, jak se pokusit rozhodnutí zvrátit, je obrátit se na Mezinárodní sportovní arbitráž. Tým to chce učinit. Přestože jsou naděje na start na olympiádě téměř mrtvé, pro Sáblíkovou celá situace mnoho znamená!

Ukázalo se totiž, kolik má příznivců. „Děkuji všem za snahu a pomoc. Moc si toho vážím. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a komu na tobě záleží. Nikdy jsem si nemyslela, že mám za sebou tolik lidí. Moc si toho vážím a děkuji,“ napsala lidem Sáblíková, přestože musí být velmi smutná z neúčasti na hrách, na které se poctivě připravovala!

Účast na nich si vybojovala loni umístěním v první desítce v časovce na mistrovství světa. Všichni tak mysleli, že je tak její cesta do Ria jasná! Jenomže pro účast byla nutná i nominace družstev, což Češky nezvládly. Kvůli tomu se tak Sáblíková nemůže zúčastnit.

Rychlobruslařská legenda však neklesá na duchu a tvrdí, že jí příprava dá hodně na brusle, které zase nazuje v zimě. Přesto je škoda, že nebude moct na olympiádě všem vytřít zrak a ukázat, že není jen ledovou královnou!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pařba ve Vegas: Mimořádnou atmosféru si užila Helena Vondráčková i Felix Slováček s přítelkyní

Zprávy

Jeden z největších inzerentů světa hrozí stažením reklam kvůli kontroverznímu obsahu

Krimi

Řidič sjel s autem do rybníka a málem se utopil. Zachránil ho náhodný svědek

1. Jágrova partnerka Veronika Kopřivová vystavuje svoje sexy křivky v Mexiku!

2. Poznali byste tuhle roztomilou holčičku? Jako dospělou ji proslavila role Buffy, přemožitelky upírů!

3. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

4. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

5. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن