Messi šokoval nečekaným rozhodnutím! Čím dostal argentinské fanoušky?

Messi si po neúspěšné penaltě skrýval tvář v dlaních! Poté vynesl nejzásadnější rozhodnutí v jeho reprezentační kariéře!
 Fotbal 
27. června 2016 08:46 / Facebook
Tak tohle nikdo nečekal! Nejlepší fotbalista světa Lionel Messi končí v argentinské reprezentaci! Rozhodl se tak poté, co Argentina prohrála ve finále Copy América s Chile. Prohru na velkém turnaji tak musel strávit třetí rok po sobě, čtvrtý v kariéře! Tentokrát se však o to přičnil sám měrou vrchovatou, protože nedal v penaltovém rozstřelu pokutový kop!

Mezi Argentinou a Chile, která obhajovala prvenství z loňska, branka v řádné hrací době nepadla. Finále dospělo až k penaltovému rozstřelu. Když se minul chilský Arturo Vidal, měli Argentinci velkou šanci na úspěch!

O to víc, když si v první sérii postavil míč na penaltový puntík nejlepší hráč světa a několikanásobný držitel Zlatého míče Lionel Messi. Jeho penaltu si natáčelo na mobilní telefony velké množství fanoušků, kteří chtěli vidět rozvlněnou síť!

Jenomže Messi je nevyslyšel! Penaltu nedal a mohl si jen nešťastnou tvář skrýt nejprve do dresu a potom znovu do dlaní! Přestože byl teprve prvním střelcem, Argentince jeho minela srazila na kolena a nedali ještě další penaltu, zatímco Chilané byli po Vidalově neúspěšném pokusu už neomylní!

Kvůli několikáté prohře ve finále se Messi rozhodl skončit. „Je to už čtvrté finále. Hodně jsem se snažil. Myslím, že moje rozhodnutí je dobré pro všechny. Věřím, že existuje spousta lidí, kteří to chtějí,“ uvedl k odchodu z reprezentace Messi!

Argentina tak ve vteřině přišla o svou největší hvězdu! Bude to Messiho definitivní konec v národním týmu, nebo se dá ještě přemluvit, jako se to několikrát povedlo například u českých hokejistů v případě Jaromíra Jágra?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Olga Matušková uctila na Vyšehradě památku Waldemara Matušky

2. Kateřina Kornová vyrazila se synem na dovolenou

3. Pamatujete slavné duo Kamélie? Takhle dnes zpěvačky vypadají

4. Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

5. Taťána Gregor Brzobohatá si do kavárny nosí vlastní hrnek

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn