Berdych se vzteká jako malé dítě! Zápas si zkomplikoval vlastní namyšleností!

Berdych věčně rozhazoval rukama, ale ani to mu nepomohlo. Naopak tím možná naštval rozhodčího!
 Tenis 
05. července 2016 10:49 / Facebook
Tenista Tomáš Berdych zase na Wimbledonu ukázal, proč ho nemají fanoušci rádi! Při osmifinálovém zápase s českým talentem Jiřím Veselým věčně rozhazoval rukama a byl s něčím nespokojený, v závěru se dohadoval s empirovým rozhodčím a vinil ho z komplikací v zápase, které si způsobil především sám!

Berdych byl vzor Veselého už odmalička. Dokládá to společná fotka, když se Berdych jako mladý nadějný tenista fotil s Veselým ještě v dětském věku. Nyní však Veselý stojí proti svému vzoru, kterému nedává nic zadarmo!

První set mladík vyhrál 6:4. Šance měl i ve druhém, ale převládla zkušenost Berdycha, který srovnal stav vyhraným setem 6:3. Třetí dějství se táhlo až do tie-breaku. Veselý měl sice setbol, ale byl to Berdych, kdo se nakonec radoval!

Už to vypadalo, že českou jedničku nemůže nic rozhodit. V další sadě rychle vyhrával 3:0 a také 5:2. Jasnými gesty ke své manželce Ester dával najevo, že už to má v kapse. Jenomže se šeredně přepočítal! Veselého hnalo kupředu publikum, které ve stoje skandovalo jeho jméno!

Veselý diváky vyslyšel a zápas zdramatizoval. Šnůrou tří gemů srovnal stav na 5:5, přestože Berdych mohl zápas doservírovat. A právě to by se hráči, jako je on, nemělo stávat! Poté se hra dostala až do tie-breaku, kde se projevily Berdychovy nervy. Stěžoval si, že kvůli tmě nevidí na míč, a neustále rozhazoval rukama a debatoval s rozhodčím.

Veselý vyhrával už 6:1 a měl pět setbolů, jenomže ani jeden nedokázal využít a Berdych srovnal. Naopak on měl dva mečboly. Při jednom byla sporná hra, kdy při úderu Veselého zahlásil čárový rozhodčí těsný aut, ale empirový ho opravil a dal nový míč. Na Berdycha už to bylo až příliš, protože mu tím možná sebral výhru. Pustil raketu z ruky a začal se držet za hlavu. Kvůli velké tmě už totiž ani nebylo možné použít jestřábí oko, které by verdikt čárového potvrdilo, nebo vyvrátilo. Veselý potom hru otočil a set k nadšení diváků získal, čímž srovnal na 2:2.

Rozhodčí zápas přerušil a dohrávat se bude dnes odpoledne. Berdych byl hodně naštvaný a chtěl zápas hrát na centrálním kurtu, kde by se mohlo rozsvítit. Vyslyšen ale nebyl. Přestože je možné, že míček Veselého byl v autu, vztekat se Berdych může jen sám na sebe! Za stavu 5:3 šel podávat na vítězství v zápase a už si myslel, že má vyhráno! Hráč jeho formátu by přitom měl zápas jednoznačně dopodávat až k výhře! Jak to nakonec dopadne?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn