Karolína se s tím teda nemaže! Záletného Hrdličku už nechce ani vidět!

Je čas udělat Michalovi pápá! Plíšková se s Hrdličkou nemaže! Sporťákovi je to jedno!
 Tenis 
08. července 2016 10:17 / Facebook
Rychlý proces udělala česká tenisová kráska Karolína Plíšková se svým záletným přítelem, sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou! Zatímco Plíšková bojuje ve Wimbledonu, Hrdlička chlastá první ligu a užívá si s jinými ženami! Plíšková si smazala ze sociální sítě společnou fotku a nechce ho už ani vidět! Ten to teda dostal!

Hrdlička ví, jak na sebe upozornit! Před pár lety o něm nikdo moc nevěděl, ale potom klofl starší kolegyni z televize Lucii Borhyovou! Udělal jí dítě, ale netrvalo to dlouho a poslal ji k vodě! Důvodem byla mladší Plíšková!

Ale ani ona Hrdličku nezměnila! Když vyrazila na Wimbledon, on se vrhl do víru noci a pěkně to rozjel na filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeden večer se tak opil, že ani nevěděl, co dělá. Líbal se s kamarádem a měl pletky s několika cizími ženami!

Když to prasklo, nepřišly žádné výčitky svědomí! Naopak se sporťák vyrazil bavit znovu na festival a opět se kolem něj motaly ženy. Plíšková tak udělala krátký a rychlý proces. Nedávno dala na sociální síť fotku s Hrdličkou a přidala k ní srdíčko, jenomže tu si teď smazala a dala tím jasně najevo, že ho maže ze života. „Už ho nechce ani vidět,“ tvrdí zdroj z jejího okolí!

A Hrdlička? Kdo čekal, že bude zklamaný a prosit o odpuštění, ten se teda šeredně spletl. Nagelovanému sporťákovi je to naprosto jedno! „Jediné, na čem mi záleží, je dcera,“ dodal. Tak to bude pro Karolínu pěkný šok a facka číslo dvě!

Není se tak čemu divit, že ho poslala k vodě! Plíšková je úspěšná a krásná sportovkyně, která nemá záletného partnera zapotřebí! Na turnajích na ni fanoušci pokřikují, že ji milují, takže si může v zástupu mužů jenom vybírat! A že se zbavila záletného Hrdličky, za to může být ráda stejně jako Borhyová!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn