Kájo, Kájo, ty jsi bláhová! Plíšková vzala Hrdličku na milost!

Plíškové naštvání na záletného přítele Hrdličku dlouho nevydrželo! Po jeho omluvě spolu vyrazili na dovolenou!
 Tenis 
12. července 2016 10:54 / Facebook
Ta holka má růžové brýle na očích! A se silnými dioptriemi! Sportovní moderátor Michal Hrdlička si dělá dobrý den z přítelkyně, tenistky Karolíny Plíškové, a ona mu to žere i s navijákem! Hrdlička to rozjel na karlovarském filmové festivalu a osahával jednu ženu za druhou. Plíšková ho ani nechtěla vidět, ale nyní už zase ruku v ruce vrkají a vyrazili na dovolenou!

Plíškové naštvání vydrželo setsakramentsky krátce! Sotva dorazila z Wimbledonu, znovu skončila v náručí záletného přítele! Původně přitom smazala jejich společnou fotku ze sociální sítě, k níž předtím umístila srdíčko, a známým tvrdila, že už ho nechce ani vidět!

Možná ji však obměkčil vzkaz, který Hrdlička nechal na svém Facebooku. „Je zvláštní, když člověk cítí potřebu omluvit se spřízněné bytosti ne proto, že selhal jako partner, ale že to tak mělo v bulváru vypadat. Rozhodně jsem se ale hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu jako partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti,“ kál se Hrdlička.

Chybu však nepřipustil. „Přestože mám jako partner svědomí čisté, nebudu fňukat nad škodolibostí bulváru a radši bych se Karolíně rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit mediálně. Beru si z toho velké ponaučení. Vztah nám ale noviny nezničí,“ zdůraznil Hrdlička!

Jak to tak vypadá, je si jistý, že ho mladá partnerka neopustí! A jak se zdá, nemýlí se! Dvojice se totiž po návratu Plíškové vydala na dovolenou, kde bude asi vášnivé usmiřování. Jak dlouho Hrdličkovi pokora vydrží? Nebo spadnou dříve Plíškové ony růžové brýle?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn