Tvrdě vykoupená výhra! Přijde Real o Ronalda na půl roku?

Ronaldovo zranění může být vážnější, než se zdálo! I když fotbalista zkoušel pokračovat ve hře, nešlo to. Co odhalí podrobné vyšetření?
 Fotbal 
12. července 2016 14:33 / Facebook
Smutek, radost a zase vztek! Jako na houpačce je v posledních dnech jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo! Kvůli zranění kolena nedohrál finále evropského šampionátu, které pak jeho tým i bez něj vyhrál. Nyní však vychází najevo, že Ronaldo možná bude chybět Realu Madrid i půl roku. Potvrdí to podrobnější vyšetření?

Francouz Payet se na Ronalda rozběhl se vší vervou, a přestože jednou nohou zasáhl míč, druhou nohou narazil do Ronaldova kolena, které se propnulo! I když se svalovec Ronaldo snažil několikrát vrátit na hřiště, noha nevydržela a musel střídat!

I když se původně spekulovalo o tom, že by mohl chybět jen měsíc, nyní se objevila informace, že by se jeho absence mnohonásobně prodloužila kvůli tomu, že by měl poraněný přední křížový vaz. „Od lékařského týmu Portugalska se objevilo info, že odhaduje dobu léčení na pět až šest měsíců,“ píše se na jednom z facebookových profilů, které se věnují Ronaldovi.

Pro Ronalda to bylo tvrdě vykoupené finále, které Portugalsko dotáhlo do vítězného konce. Ronaldo hrál evropské finále před 12 lety, kdy Portugalsko podlehlo Řecku. Tentokrát však Portugalci nezklamali a bojovali i za zraněného kapitána! Ten však nyní bude asi delší dobu chybět. Vše se ale ještě uvidí. „Není důvod panikařit. Ronaldo zatím nepodstoupil důkladné vyšetření a jsou to zatím spíš odhady,“ upozorňuje Facebook.

Ronaldo nikdy v minulosti tak dlouho nechyběl. Nejdelší zranění měl ještě v Manchesteru United, kdy se kvůli kotníku podrobil léčení na tři měsíce. Zdvojnásobí se nyní jeho absence?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn