Cestovatel Baroš znovu mění stanoviště! Posílí kádr Liberce!

Dostane Baroš v Liberci více příležitostí a zůstane tam déle než jeden rok?
 Fotbal 
13. července 2016 11:34 / Facebook
Sotva se ohřál, už zase půjde! Fotbalista Milan Baroš po návratu ze zahraničních angažmá chvíli nepostojí! Za tři roky ho čeká už třetí štace v českém klubu. Po Baníku Ostrava a Mladé Boleslavi se nyní první český vítěz prestižní Ligy mistrů v dresu Liverpoolu přesune do Liberce, kde by měl od následujícího ročníku dostat více prostoru!

Baroš toho v poslední době moc nenahrál. Byl spíš jako Žolík, kterého trenéři posílali na hřiště, ale základní sestavy se dočkal málokdy! Proto se rozhodl Mladou Boleslav opustit a hledat štěstí a více uplatnění jinde, přestože měl ještě rok platnou smlouvu. Když přišla nabídka od Liberce, neváhal!

Měl by se více objevovat na hřišti. „Liberec nemá žádné zkušené útočníky a hraje evropské poháry. Pro Milana je to možnost být více vytížený,“ řekl Barošův agent Pavel Paska. Po odchodu Marka Bakoše do Plzně zůstali Liberci dva útočníci, kteří jsou navíc mladí. Baroš by tak mohl převzít otěže v útoku a opět ukázat, že fotbal ještě nezapomněl!

Původně to přitom vypadalo, že by se mohl vrátit do Baníku Ostrava, kde už v minulosti několikrát působil a dříve mu také pomohl v jeho těžkých chvílích. Poté sice z Baníku neodešel v dobrém do Boleslavi, ale situace nyní byla jiná. Klub Baroše chtěl a on se nebránil, jenomže nakonec z toho sešlo. Proti byl trenér Vlastimil Petržela, který by rád Baroše měl, ale ne za cenu toho, že by dojížděl z Prahy jen na trénink před zápasem.

Baroš totiž žije v Praze a do Ostravy se stěhovat nechce. „Úlevy nedovolím. S legendami mám zkušenosti. Fanoušci je mají rádi, ale my prohrajeme zápas a oni budou řvát na mě, ne na něj. Potřebuju hráče, který mi pomůže,“ dodal Petržela.

Baroš tak oblékne další dres! Nejlepší roky prožil v Liverpoolu, se kterým v roce 2005 po boku Vladimíra Šmicera stal prvním českým vítězem Ligy mistrů. Následovaly štace v Olympique Lyonu, v Galatasaray Istanbulu nebo v Antalyasporu. Poté se vrátil zpět do Čech. Bude nejlepšímu střelci evropského šampionátu z roku 2004 Liberec vyhovovat?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn