Tenhle má být nejdražším fotbalistou světa? Kvůli čemu?

Tohle má být nejdražší hráč světa? Na evropském šampionátu o tom rozhodně nepřesvědčil!
 Fotbal 
14. července 2016 15:47 / Facebook
Na uplynulém evropském šampionátu ve fotbale se blýsklo několik jedinců. Od některých se to čekalo, někteří překvapili. Rozhodně však mezi nimi scházel Francouz Paul Pogba, který se má stát nejdražším hráčem světa! Manchester United za něj chce dát Juventusu Turín přes tři miliardy korun! Tolik nestál ani hvězdný Cristiano Ronaldo nebo nejdražší hráč Gareth Bale!

Dlouho se spekulovalo o tom, zda je nejdražším hráčem Ronaldo, kterého Real Madrid koupil v roce 2009 za rekordní částku zhruba 2,5 miliardy korun, nebo Gareth Bale, který šel do Španělska v roce 2013. I když se Real snažil ututlat, že Balea koupil za méně, vyšlo najevo, že stál necelé tři miliardy!

Nyní by tato dvě fotbalová esa, která na šampionátu táhla svůj tým Portugalska a Walesu kupředu, měl přebít Pogba, který v dresu Francie nebyl ani pořádně vidět! Zastínil ho například Antoine Griezmann nebo Dimitri Payet a Olivier Giroud. Navíc dal pouze jediný gól, takže by ho Ronaldo i Bale shrábli do kapsy. I tak za něj chce Manchester United dát 3,3 miliardy korun, aby ho dostal zpět z Juventusu Turín, kde nyní Pogba působí!

A podivují se nad tím i fanoušci. Když hrál Pogba s Francií finále s Ronaldovým Portugalskem, na sociálních sítích psali, že se má Pogba probudit, že není hráčem za 100 milionů liber. Naráželi tak právě na částku, za kterou má třiadvacetiletý mladík zamířit zpátky do Anglie!

Spokojení nebyli ani fotbaloví znalci. Bývalý útočník anglického Arsenalu Ian Wright, který v současnosti působí v televizi, to zhodnotil jasně, stručně a výstižně. „Pogba nepředvedl vůbec nic,“ uvedl Wright. Podepíše se to na Pogbově přestupu, nebo dostane šanci napravit si reputaci?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn