Berdychu, abys nelitoval! Štěpánek jde do boje o olympijské medaile s Rosolem!

Štěpánkův (vpravo) nový parťák je Rosol (vlevo). Urvou spolu nějakou olympijskou medaili?
 Tenis 
18. července 2016 15:31 / Facebook
Parťák mu nečekaně a bez upozornění vrazil kudlu do zad, on se ale otřepal a našel si nového! Tenista Radek Štěpánek se nechce ani za nic vzdát účasti na olympiádě v Riu, přestože se na něj vykašlal deblový partner Tomáš Berdych a na olympiádu nepojede. Po boku zkušeného veterána se tak objeví Lukáš Rosol, který se Štěpánkem nastoupil ve čtyřhe na Davis Cupu!

Po odřeknutí účasti ze strany Berdycha kvůli obavám z viru zika se Štěpánek bál, že o olympiádu přijde. Nebude totiž nastupovat v singlu, ale pouze v deblu, kde měl být právě s českou jedničkou. „Mám strašidelnou radost, že můj olympijský sen neskončil. Po hodinách překvapení, nejistoty a hrůzy přišla dobrá zpráva. Mým parťákem v Riu bude Lukáš,“ napsal spokojený Štěpánek na Facebook.

V posledních dnech řešil několik nepříjemností. Nejprve právě s Rosolem podlehli v pětisetové bitvě ve čtyřhře v Davis Cupu, když nestačili na světové jedničky Herberta a Mahuta. I když spolu Rosol se Štěpánkem hráli teprve podruhé, Francouze trápili, co to šlo! Po prohraném zápase navíc přišla nečekaná zpráva, že Berdych do Ria nepojede. Poté přišlo vypadnutí z Davis Cupu.

Od Berdycha přitom Štěpánek ani náznakem nevěděl, že by olympiádu vzdal. „Neměl jsem žádné indicie. Vzal jsem to ale na vědomí a podle toho jsem to řešil. Dál bych se k tomu nevracel,“ uvedl diplomaticky Štěpánek, který tak nechtěl na Berdycha nadávat, přestože ho jeho počin určitě mrzel. O to víc, když mu nedal ani vědět.

Štěpánek je nakonec šťastný, že se na olympiádu podívá. Může být totiž jeho poslední. „Chci si užívat, že na olympiádu jedu. Spadlo ze mě velké břemeno, protože jsem tomu obětoval posledního půl roku,“ dodal Štěpánek. S Rosolem by mohli na olympiádě překvapit. Že by jim to mohlo klapat, ukázali už proti světovým jedničkám Herbertovi a Mahutovi, se kterými hráli vyrovnanou partii a podlehli až v pěti setech.

Berdych se z olympiády omluvil, protože má obavy o zdraví vzhledem k viru zika, který se v Brazílii rozšířil. Ze stejného důvodu nepojede ani Karolína Plíšková nebo Kanaďan Milos Raonic a Rumunka Simona Halepová. Štěpánek řekl, že se viru zika neobává. Urve s Rosolem medaili, která pak bude Berdycha mrzet?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn