Kvitová pobouřila fanoušky! Zazlívají jí spojení se značkou šperků!

Kvitová se stala tváří značky šperků ALO diamonds. Při focení ukázala, že se ze sportovkyně z kurtu umí proměnit v opravdovou a skvostnou krasavici!
 Tenis 
19. července 2016 19:03 / Facebook
Když dvakrát vyhrála Wimbledon, nosili by ji na rukou! Když se karta obrátila a nedaří se jí, nemají pro ni někteří žádné pochopení! Tenistka Petra Kvitová prochází těžkým obdobím a dlouho čeká na nějakou větší výhru. Část fanoušků ji podporuje, druhá část jí zazlívá nová auta, dovolené nebo hezké oblečení. Naposledy se do ní opřeli, když Kvitová spojila své jméno se značkou šperků ALO diamonds!

Kvitová umístila na Facebook foto, kde předvádí šperky. „Děkuji všem za naše první skvělé focení,“ uvedla česká jednička k fotce, ke které napsala komentář i firma ALO diamonds. „Je nám velkým potěšením oznámit, že Petra Kvitová, tenistka na nejvyšší světové úrovni, spojila své jméno se značkou ALO diamonds a stala se naší ambasadorkou. Moc se těšíme na spolupráci s touto překrásnou, milou a šarmantní ženou,“ stojí v prohlášení.

Někteří fanoušci Kvitovou pod fotkou chválí, píšou jí, jak je krásná a jak jí to sluší. „Krásná žena a krásné šperky, to k sobě prostě patří. Gratuluju a držím palce,“ uvedl jeden z pisatelů. Jiní se ale do české tenistky opřeli. „Kvitová musí shánět, co dál. Jako tenistka vyhořela příliš brzo. Dva Wimbledony nejsou zase tak moc, obzvlášť když k ní byl los velmi příznivý. Pár menších turnajů byla výborná, skromná, nadějná, ale to vše je už pryč,“ napsal očividný odborník, jehož slova když si přečte například Tomáš Berdych, který nikdy nezískal žádný grandslamový titul, nebo Ivan Lendl, který nikdy nezískal Wimbledon, musejí si asi klepat na čelo.

S kritikou se přidávali i další. „A tímhle něco vyhraješ? Alespoň drobná výhra v bídné sezóně,“ zněl další komentář. Jiný fanoušek spustil prosby. „Prosím, hraj tenis. Nejsi modelka, i když z toho určitě máš pěkné peníze. Ale pokud přestaneš být in přes tenis, tak tě nikdo nebude chtít ani na focení. A nebo to víš a chceš urvat, co ještě jde, a v tom ti fandím. Třeba přijde rodina a potom je každá kačka dobrá,“ napsal jeden z fanoušků.

Jak se tak zdá, někteří rychle zapomněli nejen na dva vyhrané Wimbledony, ale také na roky, které Kvitová odmakala ve Fed Cupu jako česká jednička, díky které Češky v posledních letech několikrát získaly titul. Vytáhlou levačku odepsali příliš rychle. Ukáže jim, že udělali chybu?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn