Štěpánkova bývalá znovu věší raketu na hřebík! Co za tím vězí?

Vaidišová se pokusila o návrat ,ale opět ji zbrzdila zranění. Proto definitivně věší raketu na hřebík!
 Tenis 
20. července 2016 17:18 / Facebook
Má teprve 27 let, přesto už stihla podruhé skončit s tenisem! Bývalá světová sedmička Nicole Vaidišová oznámila, že znovu pověsila tenisovou raketu na hřebík. Tentokrát už definitivně! Co by jejímu druhému konci v několika letech a v útlém věku řekl její bývalý manžel Radek Štěpánek, který hraje i ve 37 letech a rozhodně nehodlá končit?

Vaidišová dlouho váhala. „Po měsících a měsících přemýšlení jsem se rozhodla skončit. Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí mého života,“ uvedla sympatická blondýnka, která jako důvod konce uvedla zranění. „V nemocnici, u lékařů a na terapiích jsem trávila více času než hraním sportu, který miluju. Bylo to vyčerpávající pro mé tělo i hlavu,“ objasnila Vaidišová.

Poprvé s tenisem sekla kvůli zdravotním problémům ve 20 letech v březnu roku 2010. Tehdy absolvovala po sérii neúspěchů propad v tenisovém žebříčku až ke dvoustému místu. Nejvyššího umístění dosáhla ve svých osmnácti letech, když se dostala na sedmé místo žebříčku. To bylo ale jejím maximem!

Po operaci ramena se k tenisu vrátila na podzim v roce 2014. I když to chvílemi vypadalo na úspěšný návrat, opět ji zbrzdila různá zranění od kotníku přes zápěstí až po problémy s ramenem. Nakonec zůstala za branami první čtyřstovky světového žebříčku, přesto se alespoň pokusila prorazit. „Nelituju žádného rozhodnutí a jsem hrdá, že jsem mohla soupeřit s nejlepšími sportovkyněmi a reprezentovat Českou republiku, zemi, kterou miluju,“ dodala Vaidišová.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn