Štěpánkova bývalá znovu věší raketu na hřebík! Co za tím vězí?

Vaidišová se pokusila o návrat ,ale opět ji zbrzdila zranění. Proto definitivně věší raketu na hřebík!
 Tenis 
20. července 2016 17:18 / Facebook
Má teprve 27 let, přesto už stihla podruhé skončit s tenisem! Bývalá světová sedmička Nicole Vaidišová oznámila, že znovu pověsila tenisovou raketu na hřebík. Tentokrát už definitivně! Co by jejímu druhému konci v několika letech a v útlém věku řekl její bývalý manžel Radek Štěpánek, který hraje i ve 37 letech a rozhodně nehodlá končit?

Vaidišová dlouho váhala. „Po měsících a měsících přemýšlení jsem se rozhodla skončit. Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí mého života,“ uvedla sympatická blondýnka, která jako důvod konce uvedla zranění. „V nemocnici, u lékařů a na terapiích jsem trávila více času než hraním sportu, který miluju. Bylo to vyčerpávající pro mé tělo i hlavu,“ objasnila Vaidišová.

Poprvé s tenisem sekla kvůli zdravotním problémům ve 20 letech v březnu roku 2010. Tehdy absolvovala po sérii neúspěchů propad v tenisovém žebříčku až ke dvoustému místu. Nejvyššího umístění dosáhla ve svých osmnácti letech, když se dostala na sedmé místo žebříčku. To bylo ale jejím maximem!

Po operaci ramena se k tenisu vrátila na podzim v roce 2014. I když to chvílemi vypadalo na úspěšný návrat, opět ji zbrzdila různá zranění od kotníku přes zápěstí až po problémy s ramenem. Nakonec zůstala za branami první čtyřstovky světového žebříčku, přesto se alespoň pokusila prorazit. „Nelituju žádného rozhodnutí a jsem hrdá, že jsem mohla soupeřit s nejlepšími sportovkyněmi a reprezentovat Českou republiku, zemi, kterou miluju,“ dodala Vaidišová.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

2. Začal si ex Noskové s plastikovou královnou?

3. Kamila Nývltová má novou lásku a je to vážné!

4. Joan Collins o vlásek unikla požáru svého luxusního bytu

5. Fotbalista Jiránek ji v posteli neuspokojil: Krásná Kristýna má teď celou partu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn