Maradona zpět v reprezentaci? Chce tam jít i zadarmo!

Maradona už argentinskou reprezentaci trénoval, ale moc se mu to nepovedlo. Dostane druhou šanci?
 Fotbal 
21. července 2016 17:17 / Facebook
Jedna hvězda odešla, druhá může přijít! Legendární fotbalista Diego Maradona se hlásí jako nový trenér k argentinské reprezentaci! Jeho příchod by tak mohl zvednout tým poté, co se s reprezentací rozloučil nejlepší fotbalista světa Lionel Messi!

V argentinské reprezentaci se spustil kolotoč poté, co družstvo propadlo ve finále Copa América a na penalty prohrálo s Chile. Messi byl nešťastný, že nedovedl svůj tým k titulu, a proto skončil. Sám totiž jednu z důležitých penalt nedal!

Jenomže neskončil pouze Messi, ale i trenér Gerardo Martino. Proto se Maradona ihned chopil šance a vehementně se hlásí o trenérské křeslo. Jeho pozici navíc posílilo to, že nabídku odmítl kouč Atlétika Madrid Diego Simeone. „Moc lidí si myslí, že jsem drahý trenér. Ale co Mourinho, Ancelotti nebo Simeone? Já bych se na peníze nedíval. Pro mě by bylo ctí trénovat národní mužstvo a dělal bych to i zadarmo,“ šokoval Maradona!

Důvod je jasný. „Stýská se mi po tom. Chybí mi pravidelný kontakt s hráči i boj s novináři,“ dodal Maradona, který už argentinskou fotbalovou reprezentaci vedl. Angažmá se mu ale moc nepodařilo. Národní tým vedl dva roky, avšak vedení ho vyhodilo po čtvrtfinálové prohře na světovém šampionátu s Německem 0:4 v Jihoafrické republice. Německo tenkrát slavilo titul.

Maradona tehdy vyhazov hodně špatně nesl, ale nyní už se ze všeho oklepal a chce zpátky. V trenérské kariéře na větší úspěch zatím čeká, jako hráč se přitom stal mistrem světa a patří k jedněm z nejlepších fotbalistů historie. Dají mu v Argentině druhou šanci?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn