Česká legenda v nemocnici! Co způsobilo ochrnutí?

Poborský dojel na plnovous! Zamotalo se mu do něj klíště, které ho dostalo do prekérní situace!
 Fotbal 
22. července 2016 01:47 / Facebook
Ještě nedávno komentoval v televizním studiu fotbalové dění na evropském šampionátu, nyní musel kvůli zdravotním problémům do nemocnice! Česká legenda Karel Poborský prý ochrnul na polovinu obličeje! Co jeho potíže způsobilo? Proslýchá se, že je za vším nakažené klíště!

Není tomu tak dlouho, co mohli fotbaloví fandové vidět Poborského ve studiu namísto s kudrnatou hřívou známou z devadesátých let s šedivým plnovousem doplněným krátkým střihem a ještě inteligentními brýlemi! A právě vousy se měly stát Poborskému osudným!

Spekuluje se totiž o tom, že právě v husté bradce se Poborskému klíště zachytilo a potom udělalo pěknou paseku! Musel do nemocnice a řeší, že má ochrnutou polovinu obličeje. Nelze však zjistit přesné informace, co čtyřiačtyřicetiletému bývalému záložníkovi je a kdy mu klíště problémy způsobilo!

On sám se odpovědím vyhýbá, ale jeho komplikace potvrdil jeho bývalý reprezentační kolega Pavel Kuka. „Doufáme, že se Karel brzy uzdraví,“ přeje Kuka Parťákovi, kterého si veřejnost pamatuje především díky parádní trefě dloubákem na evropském šampionátu z roku 1996, kde se stal Poborký vicemistrem Evropy.

Poborský se však s nemocí popere a nedá jí nic zadarmo! Snad bude stejně úspěšný jako na fotbalovém trávníku, kde vybojoval tituly v anglické Premier League v dresu Manchesteru United nebo prvenství v české fotbalové lize v dresech obou pražských S!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Karolína Kurková je miliardářkou

2. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

3. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

4. České Spajsky slaví 20 let. Skoro se nezměnily

5. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn